petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımcı olurmusunuz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Paşa Musty tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Paşa Musty
    Gizli

Merhaba öncelikle, 4 gün önce aldığımız kuş kafesten kafasını çıkarmaya çalışıyor, hastaydı sonra iyileştirdik şimdide çok hiperaktif, kafasını kafesten dışarı çıkarmaya çalışıyor ne yapmalıyız sıkışır diye korkmaya başladım ?

2. Paşa Musty
    Gizli

Bilirkişiler var diye buraya yazdım yardım istedim ama kimsede yardım etmiyo saat 4 buçukta yazdım 7 saat geçti kimse yardım etmemiş...

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    dışarıya çıkmak istiyordur..ara sıra kafesin kapağını açık evde gezsin dolaşsın kanatları açılır ve yağlanmayı önleyerek sağlıklı kalmasını sağlar..

4. Umutcan AĞLAR
    Gizli

+++++++++++++

5. Engin DERİM
    Gizli

Kafesin telleri çok mu geniş?

6. Paşa Musty
    Gizli

çok geniş değil, yavru ama salmakta pek mantıklı gelmiyo uçamıyo daha çünkü kafasını bir yerlere çarparsa ?

7. Umutcan AĞLAR
    Gizli

biraz zaman tanıyın

8. Paşa Musty
    Gizli

zaman tanıyın derken ?

9. Umutcan AĞLAR
    Gizli

eve yenı gelmıs kuş ortamı tanısın bırde kafes arası teller arasında mesafe ne kadar?

10. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    alışır zamanla bence

11. Paşa Musty
    Gizli

kafes arası tellerden çıkaramaz kafasını ama zorlamasından korkuyorum

Sayfayı Paylaş