Karadeniz Pet

Yardımcı olurmusunuz

• Konbuyu başlatan lynx3333
  • Başlangıç tarihi
L

lynx3333

Guest
Kusumu alalı 1 ay oldu fakat aramızdaki bağı bir türlü kuramıyoruz elime atlıyor fakat korktugunu hissediyorum. Kafes dısına cıkardıgımda da surekli yüksek yere ucuyor. Acaba eğitim için gec bi kus mu aldım yasını ve cinsini soyleyebilirmisiniz.
Birde kusumun biraz hastalık acısından kırılgan oldugunu hissediyorum ne yapmalıyım.
bir aydır yeni yumurta bisküvi yedirebildim

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Güvenini kazanamamışsınız demek ki biraz daha var ama az kalmış güzel bir dişi kuş.

teşekkürler cinsi ve de yaşı ile bilgi verebilirmisiniz tahminen

Onları bilmiyorum ne yazık ki.Gözlerine fılan bakmak kafa tüylerine gerekiyormui netten araştır kendin bul.

Bu is sabirla oluyor surekli iletisim halinde olun kusunuzla
Kafesine alismasi icin bir kac gun kafesten cikartmayin ama surekli onunla sohbet edin evde...
Yalniz cok kaliyorsa oyuncak alin kafese takin.
Kusun alisabilmesi icin ilk sart onu sevdiginizi hissetmesi

ben bu muhabbet kuşu bakımında daha amatörüm ama benim muhabbet kuşumda ilk zamanlarda hiç gelmiyordu korkup kaçırdu ama şimdi alıştı hatta konuşuyor onu tutmaya hiç bir zaman çalışma elinde yem ver ve onunla sürekli konuş bn öle alıştırdım ayrıca bazı kuşlar ne yaparsan yap gelmiye biliyorlar

teşekkürler semiha hanım peki tahminen yaşı aylık bazında nedir bi fikir yürütebilirmisiniz birde sağlıklı görünüyor mu tüylerini kabartıyor fakat oda garip garip sesler cıkarırken (ötme dısında)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

+++++++++++++++++

Cinsi ve yasi hakkinda bisey diyemeyecegim ancak masallah cok guzel bir kusunuz var
Gayet saglikli gorunuyor tuyleri parlak..
İnsallah mutlu bir omru olur cok degerli hayvanlar; kiymetini bilmek gerek..

biraz daha ilgi gösterin dostum elinizeden yem yedirmeye fln çaliştirin...

ah ilgi ah kusla oyun oynamaya calısıyorum olmuyor oyuncak aldım bakmıor bile anca ucup yuksek yerden etrafı seyretmekte

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Cem bey kusun aylık ve cinsi bakımından siz tahmnde bulabilirmisiniz

Geri