petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve lynx3333 tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. lynx3333
    Gizli

lynx3333 Guest

Kusumu alalı 1 ay oldu fakat aramızdaki bağı bir türlü kuramıyoruz elime atlıyor fakat korktugunu hissediyorum. Kafes dısına cıkardıgımda da surekli yüksek yere ucuyor. Acaba eğitim için gec bi kus mu aldım yasını ve cinsini soyleyebilirmisiniz.
    Birde kusumun biraz hastalık acısından kırılgan oldugunu hissediyorum ne yapmalıyım.
    bir aydır yeni yumurta bisküvi yedirebildim

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Güvenini kazanamamışsınız demek ki biraz daha var ama az kalmış güzel bir dişi kuş.

3. lynx3333
    Gizli

lynx3333 Guest

teşekkürler cinsi ve de yaşı ile bilgi verebilirmisiniz tahminen

4. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Onları bilmiyorum ne yazık ki.Gözlerine fılan bakmak kafa tüylerine gerekiyormui netten araştır kendin bul.

5. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu is sabirla oluyor surekli iletisim halinde olun kusunuzla
    Kafesine alismasi icin bir kac gun kafesten cikartmayin ama surekli onunla sohbet edin evde...
    Yalniz cok kaliyorsa oyuncak alin kafese takin.
    Kusun alisabilmesi icin ilk sart onu sevdiginizi hissetmesi

6. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    ben bu muhabbet kuşu bakımında daha amatörüm ama benim muhabbet kuşumda ilk zamanlarda hiç gelmiyordu korkup kaçırdu ama şimdi alıştı hatta konuşuyor onu tutmaya hiç bir zaman çalışma elinde yem ver ve onunla sürekli konuş bn öle alıştırdım ayrıca bazı kuşlar ne yaparsan yap gelmiye biliyorlar

7. lynx3333
    Gizli

lynx3333 Guest

teşekkürler semiha hanım peki tahminen yaşı aylık bazında nedir bi fikir yürütebilirmisiniz birde sağlıklı görünüyor mu tüylerini kabartıyor fakat oda garip garip sesler cıkarırken (ötme dısında)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

+++++++++++++++++

8. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Cinsi ve yasi hakkinda bisey diyemeyecegim ancak masallah cok guzel bir kusunuz var
    Gayet saglikli gorunuyor tuyleri parlak..
    İnsallah mutlu bir omru olur cok degerli hayvanlar; kiymetini bilmek gerek..

9. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

biraz daha ilgi gösterin dostum elinizeden yem yedirmeye fln çaliştirin...

10. lynx3333
    Gizli

lynx3333 Guest

ah ilgi ah kusla oyun oynamaya calısıyorum olmuyor oyuncak aldım bakmıor bile anca ucup yuksek yerden etrafı seyretmekte

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Cem bey kusun aylık ve cinsi bakımından siz tahmnde bulabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş