petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımcı Olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Safa Acın tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Safa Acın

Arkadaşlar dün muhabbet kuşu almıştım. Aldıgım yerdeki satıcı bana kanarya yemi verdi daha rahat kırıp yiyebilir diye ama yemini pek sevmedi gibi fazla yemiyor yemliğin den bende kafesin içine biraz yem serpiştirdim ordan da az yedi. acaba kanarya yemini sevmemiş olabilir mi?Suluğuna gittiğini hiç görmedim cok cekingen duruyor nasıl daha rahat kendime alıstırabılırım bide yem yedikten sonra hapşırmaya başladı bu neden olabilir?

#1 Safa Acın, 27 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2013
  2. Safa Acın

kimsenin bilgisi yokmu bu konuda arkaaşlar yardımcı olun

3. kenan

kenan Guest

Hangi mantığa hizmet ediyo bu petshopçular bilmiyorumki kardeş muhabbet kuşuna tek kanarya yemi olmaz muhabbet kuşunun yemi ayrı sacede muhabbet kuşu yemine biraz kanarya yemi karıştırabilirsin ama tek kanarya yemi veremezsin hemen muhabbet kuşu yemi alman gerekiyor

4. Jumbo

Jumbo Guest

Kardeş güvendiğin bi petshopa git yemi yoksa dışkı yer yavru ama yavru değilse tehlikeli
    dışkı yiyebilir ama 50-60 gene yemesse yem cok tehlikeli olur

5. Safa Acın

kaldırıyımmı kanarya yemını aldıgım yerdekı adam daha rahat kırar dıye verdı bide hapsiriyor o neden olabilir

6. Safa Acın

Kardeş zaten tek başına vermedim yanlıs anlattım heralde kanarya yemini ve muhabbet kusu yemini karıstırıp koydum .

7. Süleyman Aydın

Ozaman Bekle Kuşu Daha Yenii Almışsın Alışması Lazım Yenni Yuvasına Sabret..

8. Safa Acın

peki neden hapsirik olur onla ilgili bir bilgin warmı ?

9. Süleyman Aydın

Onu Bilmiyorm Ama Geçe üstünü açık bırakmış olabilirsin oda üşütmüş olabilir ama bilmiyorum daha bilgili arkadaşlar bilebilir ama kuşun suyuna vitamin damlat belki iyi gelir

10. kenan

kenan Guest

Kuşu ceyranda hava sürkilasyonu olan yerde ve klimanın direk vurduğu yerde bırakma kuş soğuk almıştır meyve ve yeşillik ver suyuna damla damlat bunlara dikakat et düzelir

11. Sevtap DERİN

Git muhabbet kuşu yemi al. Kanarya yemini de bir köşede sakla, ishal olduğunda iyi geliyor. Hapşurması yem içindeki tozlardan dolayıdır.

12. Safa Acın

kardeş daha dün aldım aldıktan sonra eve geldim heryer kapalıydı ewde klima felanda yok anlamadım gittii

13. Safa Acın

muhabbet kusu yemimim var onu tekmı vereyim yoksa kanarya yemiyle karıstırıp vermeye devammı edeyim

Sayfayı Paylaş