petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımcı olursanız cok sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve harun yılmaz tarafından 29 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. harun yılmaz

benim bi sorum olucak yardımcı olursanız cok sevinirim erkek kuşum 7 aylık yanına 3 aylık dişi bir kuş aldım.ama ayrı kafesteler yanyana duruyorlar dişi kus onun yanına gecmek için kafasını kafesin duvarına sokmaya calışıyor. bende bir günü aynı yere koydum dişi kuş ağzından yem cıkartıp yedirdiğini gördüm.ama cok iyi anlaıyorlar.ama genede ayrı kafese koydum ne yapıyım sizce dişi kuşum onu görünce yanına gitmek istiyo erkek içinde öyle

2. harun yılmaz

birleştiriyimmi
    sizce

3. Sevtap DERİN

Bence yan yana koymayın dişi daha çok ufak, erkek ise erinlik döneminde. Ama yinede diğer arkadaşların fikri oldukça önemli. Onlarda cevaplasın bir. :)

4. harun yılmaz

resim nasıl koyabilirim?

5. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

yanlış oldu

6. harun yılmaz

bunlar şimdiden cok teşşekür ederim:)

7. harun yılmaz

[​IMG] kuşlarım bunlar birleştiriyimmi yoksa ayrı odalaramı koyuyim?

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bana ikiside erkek gibi geldi.

9. harun yılmaz

anladım cok saolun peki ayrı kafeslerde yanyana durmasında bi sakınca varmı
    lütfen

10. armand0

armand0 Guest

Ayrı kafesde olmalarında bir sorun olmaz ama eş olsunlar diye aldıysanız yan yana koyabilirsiniz

11. eagle3297

eagle3297 Guest

7-10 gün yanyana ayrı kalsınlar iki kuşunda kafeslerinden ayna zil gibi dikkat dağıtıcı oyuncakları kaldır ki birbirlerine ilgi göstersinler

12. harun yılmaz

ayni kafese koydum cok iyi anlasiyolar umurim yanlis yapmiyorumdur...sizce dogrumu yaptim sizce cok tskederim yorumlariniz icin

13. armand0

armand0 Guest

Kavga etmeyip anlaşıyorlarsa sorun yok demektir

14. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kavga etmedikleri sürece aynı yere koyabilirsiniz fakat bana erkek gibi geldi ikiside

Sayfayı Paylaş