Karadeniz Pet

yardımcı olursanız cok sevinirim

• Konbuyu başlatan harun yılmaz
  • Başlangıç tarihi
H

harun yılmaz

Guest
benim bi sorum olucak yardımcı olursanız cok sevinirim erkek kuşum 7 aylık yanına 3 aylık dişi bir kuş aldım.ama ayrı kafesteler yanyana duruyorlar dişi kus onun yanına gecmek için kafasını kafesin duvarına sokmaya calışıyor. bende bir günü aynı yere koydum dişi kuş ağzından yem cıkartıp yedirdiğini gördüm.ama cok iyi anlaıyorlar.ama genede ayrı kafese koydum ne yapıyım sizce dişi kuşum onu görünce yanına gitmek istiyo erkek içinde öyle

Bence yan yana koymayın dişi daha çok ufak, erkek ise erinlik döneminde. Ama yinede diğer arkadaşların fikri oldukça önemli. Onlarda cevaplasın bir. :)

t3q8c.jpg

t3qnr.jpg
kuşlarım bunlar birleştiriyimmi yoksa ayrı odalaramı koyuyim?

anladım cok saolun peki ayrı kafeslerde yanyana durmasında bi sakınca varmı
lütfen

Ayrı kafesde olmalarında bir sorun olmaz ama eş olsunlar diye aldıysanız yan yana koyabilirsiniz

7-10 gün yanyana ayrı kalsınlar iki kuşunda kafeslerinden ayna zil gibi dikkat dağıtıcı oyuncakları kaldır ki birbirlerine ilgi göstersinler

ayni kafese koydum cok iyi anlasiyolar umurim yanlis yapmiyorumdur...sizce dogrumu yaptim sizce cok tskederim yorumlariniz icin

kavga etmedikleri sürece aynı yere koyabilirsiniz fakat bana erkek gibi geldi ikiside

Geri