petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve melihiyi tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. melihiyi
    Gizli

melihiyi Guest

arkadaşlar benim kendi 2 adet kardeş kuşlarım var ama aynı anda çıkmadılar birisi ilk yavru çıkartışında oldu birisi 2.yavru çıkartışında doğdu kardeş olmaları yavrularda bir sıkıntı yaratırmı biri dişi biri erkek erkek olan 7.5 aylık dişi olan ise bugün doğum günü
    ilk yaşına basıyor ne zaman çifleşirler yuvalığı taktım sıkıntı olurmu teşekkür edeiyorum cevap verenler için

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    olmazzzz kardes

3. melihiyi
    Gizli

melihiyi Guest

ama bazı kişiler olur diyor

4. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Ayni anne babanin yavrusuysa gen cakismasi yüzünden sakat kuşlar olabilir belki tam bilmiyorum ama dsuncem bu yönde böyle bi şey duymuştum

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bişey olmaz ama ahlaki anlamda iyi değil.

6. melihiyi
    Gizli

melihiyi Guest

sizce ilk yavru yapmalarını beklemelimiyim yoksa beklememeliyim

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İkisinede Bir Kuş ALıp Kafesleri Ayırmak Daha Mantıklı Arkadaşlar İnsan Öz Kardeşi İle Yapmaya Zorlanırmı?

8. emrecelik3673
    Gizli

aynı durum bende de var, iki kardeş kuş hatta avatardaki resimdekiler. bende merak ediyordum sıkınt olur mu dıye. inşallah olmaz.

9. Muhammed güler
    Gizli

Okan Şenol bey yazmış zaten olabilir ama ahlaki yonden ben olsam birer es Alırdım bu sorun ortadan kalkar belki sakat olabilir diye duymuştum ama zayıf bi ihtimal karar sizin

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bence üretici varsa yakınlarda ikisinide salmaya atsın,kendilerine eş seçsinler.en hayırlısı bu olur

Sayfayı Paylaş