Karadeniz Pet

yardımcı olursanız sevinirim

• Konbuyu başlatan melihiyi
  • Başlangıç tarihi
M

melihiyi

Guest
arkadaşlar benim kendi 2 adet kardeş kuşlarım var ama aynı anda çıkmadılar birisi ilk yavru çıkartışında oldu birisi 2.yavru çıkartışında doğdu kardeş olmaları yavrularda bir sıkıntı yaratırmı biri dişi biri erkek erkek olan 7.5 aylık dişi olan ise bugün doğum günü
ilk yaşına basıyor ne zaman çifleşirler yuvalığı taktım sıkıntı olurmu teşekkür edeiyorum cevap verenler için

olmazzzz kardes

Ayni anne babanin yavrusuysa gen cakismasi yüzünden sakat kuşlar olabilir belki tam bilmiyorum ama dsuncem bu yönde böyle bi şey duymuştum

sizce ilk yavru yapmalarını beklemelimiyim yoksa beklememeliyim

İkisinede Bir Kuş ALıp Kafesleri Ayırmak Daha Mantıklı Arkadaşlar İnsan Öz Kardeşi İle Yapmaya Zorlanırmı?

aynı durum bende de var, iki kardeş kuş hatta avatardaki resimdekiler. bende merak ediyordum sıkınt olur mu dıye. inşallah olmaz.

Okan Şenol bey yazmış zaten olabilir ama ahlaki yonden ben olsam birer es Alırdım bu sorun ortadan kalkar belki sakat olabilir diye duymuştum ama zayıf bi ihtimal karar sizin

bence üretici varsa yakınlarda ikisinide salmaya atsın,kendilerine eş seçsinler.en hayırlısı bu olur

Geri