Karadeniz Pet

yardimci olursanız sevinirim

• Konbuyu başlatan fıstığım
  • Başlangıç tarihi
F

fıstığım

Guest
Merhaba benim 3.5 yaşında muhabbet kuşum var.yaklasik 20 25 kelime soluyor cok tatli bir kuş ama ciflesmek istedigini anladım.fakat yavrulara bakamam annemde bizimle konusmaz diyo napmam lazim kuşum mutlu aynasi var boncuğu var beni çok seviyor napsam acaba

aynayı çıkar kesinlikle zaraerlı
eş alın bazen kuşlar eşleşmesi zor olması çok uzun sürebiliyor 3 yıl eş tutmayanı bile gördüm arkadaş olsun hem çiftleşince nesi varki sen mamasını yemini suyunu verceksin rahatsız etmiceksin onlar büyütür yavrularını sonra büyüyünce de satar sın
kuşa da yazık konuşmazsa konuşmasın hem onun mutluluğu bence daha önemli bence eş alın vakti çoktan gelmiş

Alırım almasinada yavruları satamam ev kuş çiftliğine döner ben Kıyamam onlara

Alırım almasinada yavruları satamam ev kuş çiftliğine döner ben Kıyamam onlara

bu sitede çok hayvansever insanlar var onlara satarsınız ucuz fiyata satarsınız en azından ya da üreticilere satabilirsiniz yani kıyılmıcak bişeyleri yok çok tatlılar tamam ama :) kuşunun mutluluğu için şart ama eş

bu sitede çok hayvansever insanlar var onlara satarsınız ucuz fiyata satarsınız en azından ya da üreticilere satabilirsiniz yani kıyılmıcak bişeyleri yok çok tatlılar tamam ama :) kuşunun mutluluğu için şart ama eş

Annemi ikna edebilirsem alıcam:)

aynası olan kuş genellikle aynayı eş kabull eder,on kusar,etrafına ilgisini yitirir,konusmayı bırakabılır,bu yuzden zararlı dendi sanırım.Ama 3,5 yıldır duruosa ve ona ragmen size alışıksa cıkarmayın aynayı.O kadar yıl sonra psikolojisi bozulmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
aynası olan kuş genellikle aynayı eş kabull eder,on kusar,etrafına ilgisini yitirir,konusmayı bırakabılır,bu yuzden zararlı dendi sanırım.Ama 3,5 yıldır duruosa ve ona ragmen size alışıksa cıkarmayın aynayı.O kadar yıl sonra psikolojisi bozulmasın.

Aynen çok seviyor aynayı evet aynaya kusuyor eş istedigini anladım zaten

daha önceden alacaktınız eş en az 2 2.5 yaşında dişi lazım size boşverin siz ilgiye devam edin sizle takılsın daha güzel :)

Ayna kuşları aptallaştırıyor. Psikolojilerine zarar.
Eşi olan kuşlar konuşmaz size ilgiyi bırakır tamamen hikaye.Dişi gelince bi müdder duraksayabilir ama eski haline kısa zamanda döner

Geri