petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardimci olursanız sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fıstığım tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. fıstığım

Merhaba benim 3.5 yaşında muhabbet kuşum var.yaklasik 20 25 kelime soluyor cok tatli bir kuş ama ciflesmek istedigini anladım.fakat yavrulara bakamam annemde bizimle konusmaz diyo napmam lazim kuşum mutlu aynasi var boncuğu var beni çok seviyor napsam acaba

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    aynayı çıkar kesinlikle zaraerlı
    eş alın bazen kuşlar eşleşmesi zor olması çok uzun sürebiliyor 3 yıl eş tutmayanı bile gördüm arkadaş olsun hem çiftleşince nesi varki sen mamasını yemini suyunu verceksin rahatsız etmiceksin onlar büyütür yavrularını sonra büyüyünce de satar sın
    kuşa da yazık konuşmazsa konuşmasın hem onun mutluluğu bence daha önemli bence eş alın vakti çoktan gelmiş

3. fıstığım

Alırım almasinada yavruları satamam ev kuş çiftliğine döner ben Kıyamam onlara

4. Rassien

Beğenileri:
    30
    bu sitede çok hayvansever insanlar var onlara satarsınız ucuz fiyata satarsınız en azından ya da üreticilere satabilirsiniz yani kıyılmıcak bişeyleri yok çok tatlılar tamam ama :) kuşunun mutluluğu için şart ama eş

5. fıstığım

Annemi ikna edebilirsem alıcam:)

6. Rassien

Beğenileri:
    30
    ikna edin kesinlikle
    birde o aynayı çıkarın gerçekten çok zararlı sağlığına

7. fıstığım

Aynanın ne zararı var :'( o aynasını cok seviyor

8. Ayşe KILIÇ

aynası olan kuş genellikle aynayı eş kabull eder,on kusar,etrafına ilgisini yitirir,konusmayı bırakabılır,bu yuzden zararlı dendi sanırım.Ama 3,5 yıldır duruosa ve ona ragmen size alışıksa cıkarmayın aynayı.O kadar yıl sonra psikolojisi bozulmasın.

#8 Ayşe KILIÇ, 27 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2014
  9. fıstığım

Aynen çok seviyor aynayı evet aynaya kusuyor eş istedigini anladım zaten

10. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    daha önceden alacaktınız eş en az 2 2.5 yaşında dişi lazım size boşverin siz ilgiye devam edin sizle takılsın daha güzel :)

11. Rassien

Beğenileri:
    30
    aynadaki yansımasını kuş sanıyoır ve eş kabul ediyor onu beslemek için yem kusuyor ve yem kusa kusa aynaya kursak mantarı olabilir ya da başka hastalık

12. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ayna kuşları aptallaştırıyor. Psikolojilerine zarar.
    Eşi olan kuşlar konuşmaz size ilgiyi bırakır tamamen hikaye.Dişi gelince bi müdder duraksayabilir ama eski haline kısa zamanda döner

Sayfayı Paylaş