petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurkose28 tarafından 28 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. onurkose28

onurkose28 Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaslar İki tane show jumbo yavrum var daha yenı yeme düşmüş ikisinide aynı anda aynı kafesdeler birbirlerine alısmaları ıcın beraber büyütüyorum ama aynı zamanda alıstırmak konusturmak ıstıyorum ıkısı yan yana iken bana alışırlar mı ?

ikinicisi ise erkek kus ishaldi geçiyo yavas yavas ama dıskısı hep popo kısmına yapışmış tüylere suan daha yavruya şimdi onları temizlemeye kalksam canı yanıcak tuylerinden ne yapmalıyım

2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Birlikteyken konuşturamazsınız. Muhabbet kuşlarınin alistigi insanlarla iletişime gecme yoludur kelimeleri tekrar etmek.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Peçete ile temizleyin kanarya yemi verin ve sürekli ilgi ile zor olsada egitebilirsiniz

Sayfayı Paylaş