Karadeniz Pet

yardımcı olursanız sevinirim

• Konbuyu başlatan YASİN AY
  • Başlangıç tarihi
Y

YASİN AY

Guest
öncelikle belirtiyim son 1 yılda kuşlara çok bağlandım sürekli kuş almak istiyorum çok seviyorum

Arkadaşlar ben eskişehirde oturuyorum ankaradan ücretsiz kuş sahipleneceğim ama kuşu eskişehire nasıl getirebilirim . gidip alamam öğrenciyim lütfen yardımcı olun hayvan taşıyan kargolar varmı varsa hayvan diye fazla ücret alıyorlar mı yol parası bana ait sadece hayvan ücretsiz

öncelikle belirtiyim son 1 yılda kuşlara çok bağlandım sürekli kuş almak istiyorum çok seviyorum

Arkadaşlar ben eskişehirde oturuyorum ankaradan ücretsiz kuş sahipleneceğim ama kuşu eskişehire nasıl getirebilirim . gidip alamam öğrenciyim lütfen yardımcı olun hayvan taşıyan kargolar varmı varsa hayvan diye fazla ücret alıyorlar mı yol parası bana ait sadece hayvan ücretsiz

dostum şöyle bir taşıma kafesi var.karşıdan gönderen kişiye rica edeceksin böyle birşeyle göndericek,otobüs muavinine biraz kasıcak önde gelicek
http://l1311.hizliresim.com/1h/2/u5ws5.jpg

ben kargoyla hallederim demiştim otobüs felan biraz tehlikeli ya zaten kafesle yollanacakta

ben kargoyla hallederim demiştim otobüs felan biraz tehlikeli ya zaten kafesle yollanacakta

aslan parçası eski lojistikçi olarak konuşayim.senin verdiğin kargo kaç günde gelicek,verdiğin kargo senin eline direk gelmiyecek,verdiğin yerden aktarma merkezine gidecek,gideceği yere göre ayrılacak ve kamyona yüklenecek ve başka aktarma merkezine inecek.orada ayrılıp tekrardan gideceği şube için kamyona yüklenecek.kuşun günahı ne?

Karayolundan canlı hayvan kargolamak yasak. Otobüstede bagajda gidebilir oda havasız. Tek yol uçak kargo. Oda aslı astarından pahalı.

o zaman vazgeçicem bu sevdadan :( eskişehirde ücretsiz sahiplendirende yok

heh şimdi oldu işte.öğrenci adamsın ne işin var kuşla böcekle.derslerine çalış bu hobi zamanını alır

Geri