petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

öncelikle belirtiyim son 1 yılda kuşlara çok bağlandım sürekli kuş almak istiyorum çok seviyorum

Arkadaşlar ben eskişehirde oturuyorum ankaradan ücretsiz kuş sahipleneceğim ama kuşu eskişehire nasıl getirebilirim . gidip alamam öğrenciyim lütfen yardımcı olun hayvan taşıyan kargolar varmı varsa hayvan diye fazla ücret alıyorlar mı yol parası bana ait sadece hayvan ücretsiz

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

dostum şöyle bir taşıma kafesi var.karşıdan gönderen kişiye rica edeceksin böyle birşeyle göndericek,otobüs muavinine biraz kasıcak önde gelicek
    http://l1311.hizliresim.com/1h/2/u5ws5.jpg

3. YASİN AY

YASİN AY Guest

ben kargoyla hallederim demiştim otobüs felan biraz tehlikeli ya zaten kafesle yollanacakta

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

aslan parçası eski lojistikçi olarak konuşayim.senin verdiğin kargo kaç günde gelicek,verdiğin kargo senin eline direk gelmiyecek,verdiğin yerden aktarma merkezine gidecek,gideceği yere göre ayrılacak ve kamyona yüklenecek ve başka aktarma merkezine inecek.orada ayrılıp tekrardan gideceği şube için kamyona yüklenecek.kuşun günahı ne?

5. Duranettin ERAYDIN

Karayolundan canlı hayvan kargolamak yasak. Otobüstede bagajda gidebilir oda havasız. Tek yol uçak kargo. Oda aslı astarından pahalı.

6. YASİN AY

YASİN AY Guest

o zaman vazgeçicem bu sevdadan :( eskişehirde ücretsiz sahiplendirende yok

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    heh şimdi oldu işte.öğrenci adamsın ne işin var kuşla böcekle.derslerine çalış bu hobi zamanını alır

Sayfayı Paylaş