Karadeniz Pet

Yardımcı olursanız

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
Hayırlı cumalar benim 2 haftalik 2 aylık mubisim var 1 haftada elime alistirdim tamamen ama ucmaya korkuyor ve kafesten cikmiyor elime kondurup dışarı cikarirken geri kafese uçuyor ne yapmalıyım sizce onerileriniz neler.? Simdiden teşekkür ederim :)

Hayırlı cumalar benim 2 haftalik 2 aylık mubisim var 1 haftada elime alistirdim tamamen ama ucmaya korkuyor ve kafesten cikmiyor elime kondurup dışarı cikarirken geri kafese uçuyor ne yapmalıyım sizce onerileriniz neler.? Simdiden teşekkür ederim :)

1 haftada elinize alışmış ama dışarıda size ilgisi yok buda 1 ay sürer daha sürekli dısarı cıkarn omzunuza felan koyun

benm teknigim soyleydi kafesin en altina indirirdim kusu sonra kafesi en altindan ayirip kaldirirdim kus bu durumda disari cikmis olur zaten alismadigi yer icin ora bura ucar etrafa carpabikir onemi yok bunu iki uc gune yap sonra kapisini acik birak o kendiligiyle cikaar

Aynen devam edin keyifli hobiler

Bana korkusu yok elimdeyken tirmanarak kafama cikiyor veya omzuma fakat kafesteyken takmiyor beni disari cikarinca direk kafese konuyor kafesin ustunu ortunce bana konuyor

Tamam öyle yapın ben de eskiden konduklari yere öyle yapardım

Tamam öyle yapın ben de eskiden konduklari yere öyle yapardım
Teşekkür ederim

Başka yorumu olan varsa yazabilirmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

Guncel + + + + + + + + + + + + + + + + + +
+ + + +
+ + + +
+ + + +

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

Yokmu başka yorumm ??
++++++

Geri