Karadeniz Pet

Yardımınız gerek :)

BebeQ61

Meraklı Üye
Arkadaslar merhabalar; 4 aylık muhabbet kusum var bir kac hafta öncesinde beyaz dıskı yaptı ama simdi düzeldi fakat yinede bugün gittim akvaryumcuya sordum o da bana direk kus kumu kullanmadınız mı dedi 1.Linkte gördüğünüz kus kumunu kullanmamı söyledi. Yavru kusların midesi yoktur hazmedemezler yemleri ondan bunu kullanmaları gerek dedi ama daha önce hic duymamıstım kullanan var mı acaba?

İkinci sorum ise daha önceden acık yem kullanıyordum ama pek güvenli gelmedi bana kapalı yem almak istedim iyisinden aldım doğru secim yapmısmıyım diye bilenede sormak istedim yem cünkü cok önemli benim icin :rolleyes:

Son sorum ise arkadaslar hem kus kumu hem bu vitaminli yem fazla gelmez mi sizce?
Normalde kullandığım sarımsaklı vitamin var yeme kullandığım yoksa sadece onla devam mı etmeliyim? Vitamin de buydu

Simdiden Tesekkürler:)

Kuş kumu ve kemik kuşlarınızın kafeslerinde bulunmalıdır.. Yem ile kum ağır gelmezler.. Güle güle besleyin kuşunuzu. Vitamin hakkında bllgim yok hiç kullanmadım

Kuş kumu ve kemik kuşlarınızın kafeslerinde bulunmalıdır.. Yem ile kum ağır gelmezler.. Güle güle besleyin kuşunuzu. Vitamin hakkında bllgim yok hiç kullanmadım

Vitamini tüyleri cıkmaya basladığı zaman tüy icin almıstım ama eğer kum vitaminli yem kullanırsam ona gerek yok sanırım

gerek var siz kullndığınız miktarda vitamini kullanmaya devam edin.

gerek var siz kullndığınız miktarda vitamini kullanmaya devam edin.

Kumu kesin kullanıcam o zaman tamamda vitamin de yeme konuluyor kumda yeme konuluyor birini kesmem lazım gibi hepsi birden zaten yemde vitaminli fazla olur gibi

Son düzenleme:
Kumu yeme karıştırmayacaksınız kumu ayrı bir yemlik veya mamalıkla koyacaksınız. Kum kafeste sürekli kalacak

Ben kumu yeme karıştırıpda veriyorum ayrı bir yemliktede var ancak benim dikkatimi yem çekti yemin üstünde yemin içeriğini gösteren bir resim var eğer o gerçekse yem çok sade daha bol çeşitli olan yemler var vitakraft şampiyon vs..

yem kapalı olsun ...kalamar kemigi al kuş kumu koy haftada 1 gün vitamin ver

Ben kumu yeme karıştırıpda veriyorum ayrı bir yemliktede var ancak benim dikkatimi yem çekti yemin üstünde yemin içeriğini gösteren bir resim var eğer o gerçekse yem çok sade daha bol çeşitli olan yemler var vitakraft şampiyon vs..

yemliğe koymıcam bende yeme koyacağım cünkü fazla yediğinde sorun olabiliyormus . iyi yem mi normal yem mi verim dediler bende iyisinden verin dedim bilmiyorum ama hafta da bir kere yumurta veriyorum haftada bir kerede o sarımsaklı vitaminden veririm dengeler sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

yem kapalı olsun ...kalamar kemigi al kuş kumu koy haftada 1 gün vitamin ver

evet kapalı yem bende daha iyi olur diye düsündüm o zaman haftada bir kere veririm vitaminide yada yumurta falan veririm herhalde ise yarar

Peki o zaman siz bildiğiniz gibi yeme karıştırın

Geri