petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımınız için sağ olun

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    herkese çok teşekkür ederim bu siteye giriş yaptıgım dan bu yana çok şey öğrendim ustalardan hayla da öğrenmekteyim acemi sayılırım kısaca neyse ne öğrendiysem uyguladın ne yaptım ne ettim sonun da kuşlarım üremeye başladılar bir çift im 3 yavru verdi diğer çift im beni çok sevindirdi 5 yumurta yaptılar ışıkla baktıgımda hiç boş yoktu üstüne bir gün erkek çıktılar buradan bana yardım eden herkese çok teşekkürler sizin sayenizde çok mutlu oldum çok güzel bir duygu ALLAHherkese yavru almak nasip etsin ilerki günlerde sözz fotolarını atacagım sizin sayenizde başardım inşALLAH herkes bu duyguyu tadar

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah ne güzel.. Resimlerini bekliyoruz :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    biraz büyüsünler söz atacam resim şuan zeytin çekirdegi kadarlar daa:D

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah çok sevindik.. İnşaallah yavru almak isteyen tüm arkadaşlarımıza nasip olur bu duygu

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    inşaALLAH ALLAH herkese bu güzel duyguyu nasip eder

Sayfayı Paylaş