Karadeniz Pet

Yardımınız Lazım :))

• Konbuyu başlatan Anıl Çan
  • Başlangıç tarihi
A

Anıl Çan

Guest
Merhaba arkadaşlar ben 2 tane muhabbet kuşu almayı düşünüyorum şu önümüzdeki 2 gün içinde arkadaşda kafes varmış rica ettim verdi.Fakat 2 tane için kücük mü ideal mi bilmiyorum yavru alıcagım tabikide yorumlarınız bekliyorum şimdilik yeterlimi ? Birde fiyatları nasıldır ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder iyi akşamlar dilerim :)

Bence bunda tek kuş bakın. İlla çift alacaksanız naturbird de 20-30 liraya çok büyük kafesler var kargosu da 10 tl civarı tutuyor.

yavru almak maksatlı olması açısından iidir eşler ne kadar birbirlerine yakın dursa ii olur ama eş almak için seçilen bu küçük kafes kuşların hareket alanı az olduğundan kuşlarda yağlanma yapar vede buda kuşların ömrünü kısaltır

Bence bunda tek kuş bakın. İlla çift alacaksanız naturbird de 20-30 liraya çok büyük kafesler var kargosu da 10 tl civarı tutuyor.

cokta büyük bişey olsun istemiyorum acıkcası ama kuşları alırken birde kafeslere bakarım olmadıı :) Teşekkür ederim yorumun için.

yavru almak maksatlı olması açısından iidir eşler ne kadar birbirlerine yakın dursa ii olur ama eş almak için seçilen bu küçük kafes kuşların hareket alanı az olduğundan kuşlarda yağlanma yapar vede buda kuşların ömrünü kısaltır

Teşekkür ederim yorumun için.Ayırdıgım para 60 lira kadar oldugu için kafese para verirsem kuşlara pek kalmaz diye düşündüm :)

Başlarda kullanılabilir olsada üretimm için daha uygun kafes almanız iyi olucaktır.

Yazktir günahtir iki kuşu koyma ona günah.empati kurarak düşünün bi kendinizi kücücuk odada hayal edin.ayrica yuva cnk zor asarsınız çatılı oldugu icin alt kısımlara takmaniz gerekecek yuvayı.buda zemine yakın oldugu icin tedirgin olacaktir.azcık daha zorlayın kendinizi:)))
Birde yavru alcam diyorsunuz iki kuş oldumu yawru alsanda birbirlerine alaka göstereceklerdir.bence tekle başlayin tekten hevesinizi alin.sonra 2.yi düşünün derim ben :)))

Sa. kardeşim 25tl ye güzel çifthaneler var maddi açıdan zorlanmazsan öyle bişey düşüneblirsin.Ama zaten elimde kafes var onu kullancam dersen yne kendi seçimin))

Aynı bu boyutlarda bır kafes almıstım 2 aylık bır muhabbet kusu için fakat ıcım rahat etmedı gıttım büyük kafes aldım :) o rahat edemezse ben hıc rahat edemem zaten yasayacagı yer 4 duvar yanı rahat olsun Ama ılerde bana karsı guvenı olursa butun gun dısarda durur kafes sadece gecelerı uyuyacagı yer olur

çok küçük kafes arkadaşım
İzmir in neresindesin?istersen kuş konusunda yardımcı olurum sana o ayırdıgın paradan kafes parasıda cıkar sana
kuşlar rahat etsin bol yavruların olur inş.

Geri