Karadeniz Pet

Yardımınız lazım ..

• Konbuyu başlatan Anıl Çan
  • Başlangıç tarihi
A

Anıl Çan

Guest
Kuşum sürekli yemligin dibinde duruyor elimi yavaş sokuyorum gogus tarafını yavaşca okuşuyorum izin veriyor ama cok sessiz sakin yabancılık mı cekiyo acaba ama elimi sokuyorum kacmıyor.Parmagımı koyuyorum gelmiyor tutuyorum almaya calısıyorum sıkmadan zorlamadan ama tutunuyo yemligin ayak koyma yerlerine.İyi görünüyor ama ilk defa kuş besledigim için korkuyorumda hastamı acaba diye hiçte başka yere cıkmıyor 1 saattir :)

Kafesine yeni geldiği için orasını güvenli hissediyor kendine . Bu alışkanlığı ortama ve kafesine alışınca geçicektir sıkıntı yok :)

eline almaya çalışma hepden soğur ve korkar. şu an yeni 1-2 gün mühlet ver. başını çok şişirecek ilerde

Kafesine yeni geldiği için orasını güvenli hissediyor kendine . Bu alışkanlığı ortama ve kafesine alışınca geçicektir sıkıntı yok :)

Peki teşekkürler bakalım artık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

eline almaya çalışma hepden soğur ve korkar. şu an yeni 1-2 gün mühlet ver. başını çok şişirecek ilerde

1 kere denedim oda hasta filanmı oldu diye denemek istedim tutununca bıraktım sokmadım elimi bidaha ama göğsünü okşadım izin veriyor kacmıyor ama bi yemligin önünden gitmedi hep aynı yer :)

Geri