petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımınıza İhtiyacım Var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Özkan42 tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Ömer Özkan42

mrb arkadaşlar geçen haftalarda muhabbet kuşlarım çiftleşmeye çalıştı ama beceremediler bir daha da görmedim. şimdi de dişinin sırtı şiş kuyruk düşük gibi ama kanatlar yukarıda... bikaç gündür yuvalığada girmiyor yumurta gelir mi ? gerçi yaşından da şüpheliyim... birde kafasında tüy dökülmüş biraz açıklık var orda...:confused:

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    foto yolla belkin siz görmeden yapmıştırlar

3. Ömer Özkan42

foto nasıl koyuluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

burda sırtı tam belli değil dediğim gibi çiftleşmeye çalıştılar iki hafta önce ama tekrar görmedim yaşından da şüpheliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    bu resimden fazla anlaşılmıyor ama kuşunuzun yaşı küçük gibi geldi bana, tüye girmiş üstelik

5. Ömer Özkan42

evet ama çiftleşmeye çalıştılar ve yuvayla çok ilgileniyordu merak ettim sordum sadece. neyse teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş