Karadeniz Pet

Yardımınıza İhtiyacım var :(

• Konbuyu başlatan Hayat
  • Başlangıç tarihi
H

Hayat

Guest
Öncelikle tekrar merhaba. bu sabah kuşumun ishal ve kusmuştu bunla ilgili konu açmıştım.Akşama doğru dışkısı yavaş yavaş normale dönmeye başladı suyuna kahve koymuştum. şimdi ise kuyruğu yukarı aşağı sallanıyor yavaş yavaş. Bazende ''tıs'' diye küçük hapşırık gibi ses çıkarıyo. Solunum yolu rahatsızlığı olabilir mi . Ne yapabiliirim :( İştahı yerinde obur iyi yiyor. Arada su içiyor KAbarık değil. Bazen ağzını açıp kapatıyor Esner gibi. hafifi kusması gene oluyor. lütfen yardım edin. Avisol vitamin var haftada 1 kullanıyorum. başka ne yapabilirim. Yeşillik vermedim hiç mama falan . Alalı daha 3 hafatya yaklaştı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

Yardım etmiyecekmisiniz ? :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeşim konu hakkında bir bilgim yok.sadece geçmiş olsun diyerek iyi dileklerimi iletebilirim
Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

antibiyotik kullana bilirsin suyun temiz ve klorsuz olsun veteriner ilacları satan yerden antibiyotigi bulabilirsin vitamınde vermeye devam et gecmis olsun inş bir an önce iyileşir

Teşekkürler kuşum şimdi biraz daha iyi:)

Geri