petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımınıza İhtiyacım var :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Hayat tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hayat

Hayat Guest

Öncelikle tekrar merhaba. bu sabah kuşumun ishal ve kusmuştu bunla ilgili konu açmıştım.Akşama doğru dışkısı yavaş yavaş normale dönmeye başladı suyuna kahve koymuştum. şimdi ise kuyruğu yukarı aşağı sallanıyor yavaş yavaş. Bazende ''tıs'' diye küçük hapşırık gibi ses çıkarıyo. Solunum yolu rahatsızlığı olabilir mi . Ne yapabiliirim :( İştahı yerinde obur iyi yiyor. Arada su içiyor KAbarık değil. Bazen ağzını açıp kapatıyor Esner gibi. hafifi kusması gene oluyor. lütfen yardım edin. Avisol vitamin var haftada 1 kullanıyorum. başka ne yapabilirim. Yeşillik vermedim hiç mama falan . Alalı daha 3 hafatya yaklaştı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

Yardım etmiyecekmisiniz ? :(

#1 Hayat, 2 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2013
  2. Hayat

Hayat Guest

Neden kimse birşey yazmıyor :(

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

kardeşim konu hakkında bir bilgim yok.sadece geçmiş olsun diyerek iyi dileklerimi iletebilirim

4. GÖKHAN KURT

GÖKHAN KURT New Member

Beğenileri:
    0
    antibiyotik kullana bilirsin suyun temiz ve klorsuz olsun veteriner ilacları satan yerden antibiyotigi bulabilirsin vitamınde vermeye devam et gecmis olsun inş bir an önce iyileşir

5. Hayat

Hayat Guest

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Teşekkürler kuşum şimdi biraz daha iyi:)

Sayfayı Paylaş