Karadeniz Pet

Yardımlarınızı bekliyorum acil.

cingözataberk

Yeni Üye
Arkadaşlar 10.11.2008den beri bizde olan kardeşim gibi sevdiğim kuşum.Kendisini 6 aylıkken aldım şuan 8.5 yaşlarında 4.sınıfa giderken almıştık şimdi lise bitiyor çok seviyorum kardeşim gibi kaybetmek istemiyorum ama son günlerdir çok bitkin kabarık titriyor uyuyor su içtiğini görmedim çok kilo kaybetti göğüs kemiği batıyor.Ben salınca önüne uzatıp yediriyorum başka zaman yediğini görmedim.Sadece kendini kaşıyor.Uyuyor eşine kur yapardı öterdi çok mutsuz arkadaşlar lütfen yardım edin kuşum eski sağlığına kavuşsun 8 senemi kaybetmek istemiyorum.

Son düzenleme:
kuşunuz ömrünün büyük kısmını tamamlamış. so anda son derece ihtiyar durumda. sizin şimdi istediğinizi insan yaşıyla hesaplarsak 70 yaşında bir adama evereste tırmandırmak gibi bir durum oluyor. onun ömrünü olabildiğince uzatabilmeniz için yapmanız gerekenler hareket etme zorunluluğunu biraz azaltmanız, yemini suyunu kolay ulaşabileceği yerlere koymanız. artık uçurmayın. kalp krizi geçirmelerine neden olabilirsiniz. iyi bir bakımla 2-3 sene daha uzatabilirsiniz ömrünü. yeşillik yemesini sağlayın, diyetini düzenleyin ve mama verin. vitamin vs takviyelerini eksik etmeyin. gününün büyük kısmını uyuyarak ya da bir yerde oturarak geçirecektir.

Bu davranışları son 2 gündür böyle eşiyle durmadan öpüşen oynaşan bir kuştu.Yani yaşlı gibi hareketleri yoktu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

zlgQN7.jpg
[/url][/IMG] Mavi olan
p8jYvq.jpg
[/url][/IMG] şuanda böle

Son düzenleme:
Diskisi nasil, ishali var mi? Usuttu mu acaba cereyanda vs kalmadi degil mi?

Evet dışkısı biraz sulu ve yeşil.Ama tam ihsal gibi durmuyor.Bu internetten araştırdım suyuna sirke koyarsam faydası olabiliceğini duydum damlattım.Yanlış yapmadım dimi

Arkadaşlar kuruma hastalığına yakalanmış galiba bütün belirtiler var göğüs kemiği çıkmış,kabarık ihsal bide karnının alt kısımlarında morarıklar var :(

Geri