Karadeniz Pet

yardımlarınızı bekliyorum

• Konbuyu başlatan Selahaddin EKİCİ
  • Başlangıç tarihi
S

Selahaddin EKİCİ

Guest
slm arkadaşlar...
1 çift olan muhabbet kuşumdan sanırım dişi olan kuştan normal ötüşünden farklı bir ses geliyor...Baykuş sesinden daha ince gibi bir ses acaba neden?

Engin ustamın dedıgıı gıbı dişi kuş kızıştı mı?

çiftleşmek istiyor.inşallah yakın bir zamanda sağlıklı yavrular alırsınız.

dişi kuş yuvalığa aşırı ilgi duyuyor ve son zamanlarda sık giriyor...Erkekle çok kura giriyor...Erkek biraz pısırk gibi ama...

Dişi kabullendiyse er geç yumurtalar gelecektir :) Normalde dişiler beğenmediği için sorun çıkar.

şöyle söyleyeyim formu okudugum kadarıyla dişi kuş yumurtlamaya tam yatkın...kuyruğu yere inmiş şekilde dışkı hafif büyük yuvalığa gün geçtikçe fazla giriyor fakat akşamları girmiyor.

çok anlamıyorum fakat hafif var gibi ve kuyruğunu az çok sallıyor

ustalarımız daha iyi bilir ama sanırım yumurta var

Merak etmeyin aynı sorun benim dişimde de vardı , şuan Gökhan'da :) kuş sürekli ördek kaz gibi gagg gaggg diyip duruyordu..Ama çok hoş ses çıkartıyordu..Muhtemelen bi sesi taklit ediyordur ..

erkek kuşun ürkek olmasına rağmen uzun zamandır göremediğim çiftleşme olayına şahit oldum sanırım yakında yavrucuklar gelecek :D

her şey istenilen gibi gidiyor...sürekli çiftleşiyorlar...

hadi bakalım merakla müjdeli haberinizi bekliyoruz o zaman..yakında yumurtalar gelecek :)

inşallah 4 gözle bekliyorum...kafes salonda yukarıda durmasına ragmen içeri girince dişi çıkıyor...ürkeklik var...Ama ışığı gördüm gelecek...sitenin çok ama çok faydasını gördüm

Geri