petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rıdvan Yılmaz tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0
    Boynundaki tüylerin neden öyle olduğu hakkında bi fikriniz var mı? Önceden yoktu yeni olmaya başladı.

2. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Hocam kuşun yaşı küçük gibi geldi bana tüy dökümü olabilir ya da stresten tüylerini yolmuştur

3. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0
    evet küçük daha işte benim anlamadığım olay o strese sokucak birşey yapmadığımı düşünüyorum insana falan çok alışık kendini sevdiriyo hiç problemi yok halinden memnun gibi kötü birşey görünmüyor ama bilmediğim birşey olabilir diye bilgi alıyım dedim yorumun için sağol.

4. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    önemli değil :) İYİ FORUMLAR

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Oyun diye düşünüyor olabilir. Bit pire olabilir. Stres olabilir. Bunlar hep olasılıklar. Gözlemleyin kuşu biraz.

6. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0
    Önerileriniz için sağolun kuşla hep ilgileniyorum zaten. Kendini sevdirdiği için tüylerinin arasına kolaylıkla bakabiliyorum ama bit pire vb. göremedim. Düzelene kadarda gözlemlemeye devam edicem teşekkürler.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Rica ederim kardesim.

Sayfayı Paylaş