petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımlerınızı bekliyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Poyraz KURT tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    herkese slmlar yardımcı olmanızı ıstedıgın bı kac sorum olcak sızlere yardım edersenız sevınırım

1 10 gunluk kızdırma suresınden sonra verebılcem takvıye besın varmı
    2 yavrulugun ıcıne kummu yoksa talasmı yoksa pamukmu koyayım
    3 bazı arkadaslar ılk 4 yumurtaı ısaretle gerısını at dıyor dıyer arkadaslarım son 4yumurta kalsın dıyor sızce hangısını yapayım

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    10 gün boyunca Nijer ve birleştirince de mama kalamar ilave et . yuvliga talas koy kiş ayındayız , kum serin tutmak için konulur . hicbir yumurtayi atma bence zaten yavrular cikmaya baslayinca cikmayan olursa atarsin

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Yumurta maması ver yumurtaları kesinlikle atma ayrıca yuvaya Talas koy pamuk muhabbet kuşlarına konulmaz

4. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    slm mama kalmarı nasıl bulcam bıde marangozdan aldıgım talas olurmu yoksa ozel paketlı talaslarda varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Sorunu cvplandircak biri varmı

Sayfayı Paylaş