petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve muzaffer tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. muzaffer

muzaffer Guest

arkadaşlar kuşum ilk 7 yumurta yaptı ve hepsi boş çıktı o ilk kuluçkasıydı onu anlıyorum ve şu an altında 5 yumurta var sürekli yatıyor kafesin içinde olduğunu hiç görmedim daha sürekli yuvalıkta erkek besliyor sıkıntı yok ve sanırım 3 hafta rahat geçti yumurtaların üzerinden sizce ne kadar süre daha beklemeliyim bu arada ilk yumurtada çatlak vardı onu yumurtladığı gün kırdı artık bende yavru almak istiyorum :D cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler :)

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    hocam halinize şükredin derim yine yumurtlar var :) biraz daha sabırlı olun mümkünse yavruların çıkar yakın zamanda :)

#2 Abdullah Dener, 1 Mart 2014
    Son düzenleme: 1 Mart 2014
  3. muzaffer

muzaffer Guest

yine boş çıkcak diye şüphe var o yüzden :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

bugün yumurtaları kırıp baktım sonuç yine hüsran :( sorun kimde anlayamadım

Sayfayı Paylaş