petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Benim bir sorunum var bir kaç kez sordum ama çözülememiş durumda. Kuşum dışkısını yiyor yemini degiştim gaga taşı aldım kuş kumu aldım herşeyi denedim ama hala devam ediyor. Kuş kumununda sadece içindeki uzun siyah şeyleri yiyor onlar ne bilmiyorumda.Daha napabilirim bu huyundan vazgeçmesi için?:confused:

2. Celal Emre ALTUN

kafesın altına ızgara koy, alamasın kakaları

3. ArTemiS

ArTemiS Guest

Izgara koyun kafese huyundan vazgeçecektir...

4. Sinan Altın

Bu seferde inatlaşıp kafasını ızgaradan sokmaya çalışırsa sıkışır ölür. Sinirlendiklerinde yapıyorlar kafes tellerine

5. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kuşun altına kağıt havlu serin yiyemez çabuk kuruduğu için..

6. Sinan Altın

Öyle yapıyorum kuruyken yiyor hawluyuda kemiriyor yaramaz bi kuş uslu durmuyo :)

7. ArTemiS

ArTemiS Guest

Izgarayı denemekten başka seçenek yok o zaman... O her yemeye çalıştığında ilgisi farklı bir şeye çekin. Bu en sevdiği yiyecek veya oyuncağı olabilir...

8. Sinan Altın

Anladım teşekkür ederim denicem

9. H. Mehmet YILDIZ

Izgararayı kafes tabanından 5,6 cm yükselttin.

10. proHayvNseveR

tek cözüm ızgara

11. Sinan Altın

12. Sevtap DERİN

Mineral eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. İki günde bir mutlaka altını değiştir. Izgara koy. Mürekkep balığı kemiği, iyotlu mineral blok, vitamin takviyesi yaparak bu durumun ortadan kalkabileceğini düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş