petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardimm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve beste yilmaz tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. beste yilmaz
    Gizli

Kusum astim olmus hastaliktan sonra antibiyotik ise yaramadi suan yem kusuyo ve yerde nefes alirken otuyo gibi degisik b i ses cikariyo yardim edin sabaha cikamiycak yoksa :(

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun yapılacak pek bir şey yok artık

3. OzanEsmrsy
    Gizli

umarım kendisine insanların kullandığı antbiyotikten vermediniz bunlar kuşlar için çok ağır gelebilir .. ayrıca işe yaramaz ikincisi hastalık ilerlemişse pek yapacak birşey yok veterinerde baytril diye bir sıvı var gerekli sekilde suyuna karistirirsanız belki birseyler olabilir ..

kusunuzuda götürün veterinere

4. beste yilmaz
    Gizli

Tabiki veterinerden aldm veterineri aradm iyilesmedi diye 10 gun icinde degsme olmazsa avcilar veterinerlik fakultesine goturun dedi bugun 5. Gun yem yemeye calisiyo kusuyo ama butun olarak yapilcak bisey yok mu ?

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    nefes alırken ki ses bugün mü başladı. yoksa 5 gündür var mı

6. beste yilmaz
    Gizli

5 saat oldu baslayali

7. beste yilmaz
    Gizli

Gogusu sismis gibi suan yemligin ustunde hala yem yemeye calisiyo

8. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    kuşları bilmem ama insanlarda astım atağında vizing denilen ıslık tarzı ses çıkar. muhtemelen kuşlardada böyledir. şuan atak geçiriyo olmalı ve ilaç işe yaramamış olsa gerek. insanlarda bile astımın tedavisi yok. sadece atak durdurulabiliyor.

9. beste yilmaz
    Gizli

Kardesimde astim hastasi ventolin denilen siviyi makineye bosaltip buhariyla normal nefes alisina donuyodu ondan tuttum kafesine ama 2 dakka sonra gene ayni kimsenin bi fikri yok mu gitmedigim yer kalmadi bugun:(

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kardeşim allah şifa versin diyelim ama durum ciddi anlaşılan.moralini bozma iyi şeyler düşün.gün doğmadan neler doğar belli olmaz

11. beste yilmaz
    Gizli

Sanmiyorum artik yem yemeye de calismiyo durdugu yerde uyuyo sabaha cikarsa goturebilecegim bi yer biliyo musunuz serum falan takarlar mi ?

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    en iyi veteriner bile.bu kuşlar küçük diyerek bir işlem yapmak istemiyorlar.sadece ilaç verip gönderiyorlar.zaten yarın bayram hepsi kapalıdır

13. beste yilmaz
    Gizli

Yapilcak hicbisey yok anlasilan :(

Sayfayı Paylaş