Karadeniz Pet

yardimm

• Konbuyu başlatan beste yilmaz
  • Başlangıç tarihi
B

beste yilmaz

Guest
Kusum astim olmus hastaliktan sonra antibiyotik ise yaramadi suan yem kusuyo ve yerde nefes alirken otuyo gibi degisik b i ses cikariyo yardim edin sabaha cikamiycak yoksa :(

geçmiş olsun yapılacak pek bir şey yok artık

umarım kendisine insanların kullandığı antbiyotikten vermediniz bunlar kuşlar için çok ağır gelebilir .. ayrıca işe yaramaz ikincisi hastalık ilerlemişse pek yapacak birşey yok veterinerde baytril diye bir sıvı var gerekli sekilde suyuna karistirirsanız belki birseyler olabilir ..

kusunuzuda götürün veterinere

Tabiki veterinerden aldm veterineri aradm iyilesmedi diye 10 gun icinde degsme olmazsa avcilar veterinerlik fakultesine goturun dedi bugun 5. Gun yem yemeye calisiyo kusuyo ama butun olarak yapilcak bisey yok mu ?

nefes alırken ki ses bugün mü başladı. yoksa 5 gündür var mı

Gogusu sismis gibi suan yemligin ustunde hala yem yemeye calisiyo

kuşları bilmem ama insanlarda astım atağında vizing denilen ıslık tarzı ses çıkar. muhtemelen kuşlardada böyledir. şuan atak geçiriyo olmalı ve ilaç işe yaramamış olsa gerek. insanlarda bile astımın tedavisi yok. sadece atak durdurulabiliyor.

Kardesimde astim hastasi ventolin denilen siviyi makineye bosaltip buhariyla normal nefes alisina donuyodu ondan tuttum kafesine ama 2 dakka sonra gene ayni kimsenin bi fikri yok mu gitmedigim yer kalmadi bugun:(

kardeşim allah şifa versin diyelim ama durum ciddi anlaşılan.moralini bozma iyi şeyler düşün.gün doğmadan neler doğar belli olmaz

Sanmiyorum artik yem yemeye de calismiyo durdugu yerde uyuyo sabaha cikarsa goturebilecegim bi yer biliyo musunuz serum falan takarlar mi ?

en iyi veteriner bile.bu kuşlar küçük diyerek bir işlem yapmak istemiyorlar.sadece ilaç verip gönderiyorlar.zaten yarın bayram hepsi kapalıdır

Geri