petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımmm kuşum durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abdullah7777777 tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. abdullah7777777

abdullah7777777 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 1 hafta önce Yeni aldığım jumbo muhabbet kuşum sürekli ağzıyla aynı hareketi yapıyor bunun sebebi ne olabilir acaba özellikle yemi ağzına alıyor beş dakika yapıyor tekrar yem alıyor yine harekete devam cevap verirseniz sevinirim video yükledim [YOUTUBE]xh-BjvCWbjg&feature[/YOUTUBE]

2. yunus444

yunus444 Guest

bence yediklerini sindiremiyor kum veriyomusun

3. Tuan MAKSEL

yeni geldiği için sitresten. yada yemi sindiremediğinden olabilir..

4. abdullah7777777

Beğenileri:
    0
    Suluğun içinde kumu taşları var ama etkili olamıyormu acaba

5. Tuan MAKSEL

suluğunmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

kardeş hangı kuş kumundan aldın bilmiyorum ama taşlarıda var dıyorsan sen yuvalıga koyulan kuş kumu almışsın kuşun yedıgı yemı sındırebılmesı ıcın kuş kumu verırmısın dıcen toz halinde onuda alıcan ister ayrı bı yemlige doldur istersen . 1 çay kaşıgı yemlıkdekı yeme serpiştir.

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    sanki alt gagada problem var.kuşu eline alıp.resim çekermisin

7. abdullah7777777

Beğenileri:
    0
    http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9q47.jpg http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9q63.jpg http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9q6r.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

Resimler tamam yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:13 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

sadece kumdan kaynaklı mı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

başka sebebi yok değil mi acaba

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ilginç bir hareket tik gibi

9. abdullah7777777

Beğenileri:
    0
    bilemiyorum artık yemden sonra çoğalıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Bir sıkıntısı var mı acaba

10. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arada benim kuşta böyle yapıyor. Heralde yeni geldiğinde olabilir strest yapmış olabilir. Bi kaç gün bekle olmadı veterinere götür gecikmeden.

11. MaviBoncuk_

Bende dün gece 2 aylık bır muhabbet kuşu aldım. Benim kuşta eve getirdigimden beri hiç yerinden kıpırdamadı. Sabaha kadar aynı yerde durmuş.Yem de yememiş su da ictigini sanmıyorum ve ben yanına gıdınce aynı boyle agzını acıp kapıyor. Bu sizin kus yıne ıyı kafasını saga sola cevırıyor :) benım kus hıc kıpırdamıyor. Kıpırdasın dıye altındakı cubugu cevırdım ama yıne de kıpırdamıyor. Bır sıkıntısı yoktur umarım.

12. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    ilginç bence vakit kaybetmeyin veterinere götürün iciniz rahat eder

13. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    He benim kuşu tarif etmişsiniz bende yeni aldım ama sanırım daha süreye ihtiyaçları var 1 ay hiç ellemeyin elinize almayı ortama alışsın. Üstüne gitmeyin. Strest yapar.

14. abdullah7777777

Beğenileri:
    0
    İnşallah zamanla düzelir bekleyeceğiz artık

Sayfayı Paylaş