Karadeniz Pet

yardımmm. (Yeni aldığım yumurtalı çift ne zaman yumurtlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abdurrahman TEKNECİ

Meraklı Üye
merhaba,

herkezden bu konuda destek bekliyorum.

yeni aldığım çiftin tek yumurtası vardı. Aldım eve getirdim yumurtaların devamının gelmesi için nasıl bir yol izlemeliyim folluk ve kafes değişti bilginiz olsun.

lütfen bilgi sahibi tecrübe sahibi herkezden destek bekliyorum. Bir önceki deneme başarısız oldu tesadüf yine tek yumurtalı çift rast geldi. şimdiden teşekkürler hepinize.

Abdurrahman,
Bu acil bir durum değil, bir daha acil olmayan durumda böyle başlık atma lütfen.
Yumurtalı ve yavrulu çift alıyorken yuvalığınla beraber al, mümkünse kafesini de al. Aksi taktirde çok büyük ihtimalle yumurta ve yavrular çöp oluyor. Yazık..

Aldığın kuşlar eş oldukları için ortama alıştıkları gibi hemen yumurtlayacaklardır.

Baslikta aciliyet belirten bi cumle yada kelime yok usta
Yuvaliga ilgi artirmayla ilgili birkac yontem vardi onlar yarrali olurmu
Birde bu donemde az az nijer verilse daha cabuk uyum saglarmi?

Abdurrahman,
Bu acil bir durum değil, bir daha acil olmayan durumda böyle başlık atma lütfen.
Yumurtalı ve yavrulu çift alıyorken yuvalığınla beraber al, mümkünse kafesini de al. Aksi taktirde çok büyük ihtimalle yumurta ve yavrular çöp oluyor. Yazık..

Aldığın kuşlar eş oldukları için ortama alıştıkları gibi hemen yumurtlayacaklardır.

Levent Bey,

acilll kelimesi kime neye göre belirleniyor anlamadım. Bu konu benim için önem arz ediyor aciliyet arz ediyor.Ne kadar kısa sürede bilgi toplarsam hayvanların kaldığı sürece devam etmesi olan yumurtanın boşa çıkmaması eşleşme sürecinin devam etmesi için yapılacak olanları da hemen yaparım. Acil olması için ille hasta olması veya Tırnağını derin kesip kan kaybetmesi mi gerekiyor. Konu başlığı değiştirilmiş ve çok saçma bir başlık açılmış böyle soruyu hangi mantıkla sormuş soran anlamadım. Bence bu tip olaylara müdahale etmemeli yetkili kişiler o zaman yetkisi olan konuşsun yazsın bizler boşuna burdayız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:07 --

Merhaba,

Başlığı ve konusu değiştirilmiş soruya cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Levent Bey,

acilll kelimesi kime neye göre belirleniyor anlamadım. Bu konu benim için önem arz ediyor aciliyet arz ediyor.Ne kadar kısa sürede bilgi toplarsam hayvanların kaldığı sürece devam etmesi olan yumurtanın boşa çıkmaması eşleşme sürecinin devam etmesi için yapılacak olanları da hemen yaparım. Acil olması için ille hasta olması veya Tırnağını derin kesip kan kaybetmesi mi gerekiyor. Konu başlığı değiştirilmiş ve çok saçma bir başlık açılmış böyle soruyu hangi mantıkla sormuş soran anlamadım. Bence bu tip olaylara müdahale etmemeli yetkili kişiler o zaman yetkisi olan konuşsun yazsın bizler boşuna burdayız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:07 --

Merhaba,

Başlığı ve konusu değiştirilmiş soruya cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Sen "acil yardım edin" diye başlık atacağına bu yazdıklarını özetleyen bir başlık seçseydin, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar daha rahat bulup ve cevap yazabilirlerdi. Evet yaralanma ve hastalık durumları acil kabul ediliyor bu forumda. Ona göre buna göresi yok. Bundan sonra konu başlıklarını seçerken özen gösterirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:18 -->-> Daha önceki mesaj 10:14 --

buradan devam ediyor.. ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...tali-cift-kafes-ve-folluk-degisimi-36817.html

Diğer konunuzda belirttim beklemekten başka çaremiz yok maşallah kuşlarınıza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri