petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serkankara tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. serkankara

arkadaşlar 2 gündür bende olan 2 aylık kuşum var ve hiç bişe yemiyor ve agzından gagasından çıt çıt sesler geliyor agzını oynatıyor sanki gagasını yiyor ne önerirsinizz

2. Kabardey

Kabardey Guest

Benim kuşum da ilk iki gün öyleydi. Kesinlikle bir şey yemiyordu. Ama ortamına alışınca, yaşadığı yeri benimseyince yem yemeye başlıyor. İkinci sorunuzda ki olayı arada benim kuşta yapıyor. Benim sürekli söylediğim kelimeleri tekrarlamaya çalışınca oluyor. Duyduğu sesleri taklit etme çabası olabilir.

Daha tecrübeli dostlarımız yardımcı olacaktır. Benim bilgim bu kadar. İyi akşamlar.

3. serkankara

teşekkürler

4. Hürkan YILMAZ

Aç kaldımı öle bi yerki bizimkilerde ilk geldiğindede öleydi ama sonradan acıktılar yerde filan aradılar ve yemin yerini buldular siznkide alşcaktr

5. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Bir sıkıntı olmaz kardeşim merka etme stresten o çok ayak altında bi yerde durmasın biraz yüksekte olsun yeri yiycektir merak etme iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş