Karadeniz Pet

Yardımmm!!!!

• Konbuyu başlatan Bulutinci
  • Başlangıç tarihi
B

Bulutinci

Guest
albino muhabbett kuşumun sol gözünde kızarıklık var ama her zaman olmuyo acaba kaşıyokenmi yapıyo yoksa bi sorunmu var.Bide albino oldunca cinsiyet anlaşılması farklı oluyomuş bir buçuk aylık cinsiyeti beli olurmu yakından fotoğrafını çektm.cinsiyetini yazarsanız sevinirim

1202.jpg

1203.jpg

1206.jpg

1212.jpg

1213.jpg

1214.jpg

1215.jpg

1216.jpg

1217.jpg

1218.jpg

1219.jpg

Fotoğraflar açılmıyor !!!

Maşallah gözünü kaşırken oluyordur veya bit için sprey sıkıyorsanız o zarar vermiş olabilir bi yere sürterken çizmiş olur

maşallah :) çok güzel ben erkek diyorum bu kuşa ustalarım ne der bilemem.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuş erkek ve göz kenarlarında pek sorun görünmüyor..Albıno cinsi (beyaz kuş) kuşlarda 1 tane bile tüyü dökülse altı kırmızı kırmızı çıkıyor..Bi sıkıntı yaratmaz..Maşallah güzel bir kuş..

Bit ilacını vucuduna sürme , direk az bişey tabana atman yeterli..Zaten kuş yavru ve hijyene dikkat ediyorsan kolay kolay bit olmaz..

Maşallah güzel bi erkek.

Bit ilacını vucuduna sürme , direk az bişey tabana atman yeterli..Zaten kuş yavru ve hijyene dikkat ediyorsan kolay kolay bit olmaz..

Kuş erkek ve göz kenarlarında pek sorun görünmüyor..Albıno cinsi (beyaz kuş) kuşlarda 1 tane bile tüyü dökülse altı kırmızı kırmızı çıkıyor..Bi sıkıntı yaratmaz..Maşallah güzel bir kuş..

maşallah :) çok güzel ben erkek diyorum bu kuşa ustalarım ne der bilemem.

Maşallah gözünü kaşırken oluyordur veya bit için sprey sıkıyorsanız o zarar vermiş olabilir bi yere sürterken çizmiş olur

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.Kuş bir buçuk aylık cinsiyeti kesin belli olurmu çünkü yanına eş almayı düşünüyodum.

Bulutinci herkez cinsiyeti hakkında yorum yapmış , sen halen belli oluyormu diyorsun..

Geri