petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yarım Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve nurdercem tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. nurdercem

nurdercem Guest

Merhabalar

Ben muhabbet kuşunu 40 günlükken almıştım şimdi ise 1.5 yaşında neyse dün birtane daha 28-29 günlük yavru aldım Ne kadar süre sonra bunları aynı kafese koymalıyım.Çiftleştirmeliyim ? 1.5 Yaşında Olan Kız 28-29 günlük olan Erkek

www.facebook.com/nurdercem2

2. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    1.5 Yaşında ki bir dişiye 1.5 yaşında bir erkek almalısınız.
    28-29 günlük bir erkeğin eti ne budu ne :) Aynı kafese koymayın bile dişi dövebilir.

3. nurdercem

nurdercem Guest

Onur bey bende onu diyorum belli bir süre sonra koyarsam bir sorun olur mu çiftleşebilirlermi.

4. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Çiftleşmezler tabi bu benim görüşüm.Çünkü boyu boyuna yaşı yaşına denk bir çift her zaman üretim için daha ideal bir seçimdir. Çiftleşme dönemi 6-7 aylıktan sonra başlamaktadır. Ben kendi kuşlarım da 1 yaşını doldurduktan sonra eş alıyorum ki olgun olsunlar yumurtalarına bakabilsinler diye. Size de tavsiyem denk bir çift ayarlayın :)

5. nurdercem

nurdercem Guest

Teşekkürler :)

6. AhmetHARSIT

en az bır 6 ayı var neden o kadar genc aldınız çiftleştirmek ıstıyorsanız

7. nurdercem

nurdercem Guest

Ben daha çok konuşturmak için aldım.Konuştuktan sonra yalnız kalmasınlar :D

8. AhmetHARSIT

9. maviş4407

Koymaın aynı kafese kavga ederler eş tutmazxlar 1 bucuk alık 28 günlük Bi farka bak alıcaksan eşit alaydın :D

Sayfayı Paylaş