Karadeniz Pet

yarın yarışmaya gelen varmı

ataşehirde yedpa var orada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

kadıköyden yedpaya giden otobüs ve minibüsler önünden geçiyor.şimdi orada sadece,yarışma değil.zannedersem ucuz yem,kuş ve aksesuarda olur

bir günde gitme kursa dostum.bu olay senede bir kaç gün oluyor.metrobüse bin uzunçayır durağında in,oradan geçen otobüslere veya minibüslere binersen.toplamda 1.5 saatte oradasın

bir günde gitme kursa dostum.bu olay senede bir kaç gün oluyor.metrobüse bin uzunçayır durağında in,oradan geçen otobüslere veya minibüslere binersen.toplamda 1.5 saatte oradasın

kurs yenı dostum :S o yüzden bu taraf da olur ileryen zamanlarda işallah.

kurs yenı dostum :S o yüzden bu taraf da olur ileryen zamanlarda işallah.

inşallah.aslında site kurucularının teşvik etmesi lazım bu konuyu.biz mesela peugeotclub üyeleri,bayramlarda,haftasonları,ramazanda veya herhangi bir oto fuarı olunca buluşuyoruz çokta güzel geçiyor.balıkavı.net diye bir kulübe'de üyeyim hafta sonları toplanıp tekne kiralama organizasyonları yapıyoruz mükemmel oluyor.bu konularda burada pek hayat yok gibi

kadıköyden hangi kodlu otobüsler gidiyor oraya bilgin var mı kardeşim?

pazar günü bi aksilik olmazsa oradayım

Ben yedpaya yakınım Kadıkoyden gelmek ısteyen varsa .. 19 T 19 S 19 E 14 A 14 S yedpaya yakın sayılacak yerde ınıerler sorarak gelirler ve tam yedpa'nın yanına kadar gelen 319 a bine bilirler.Yarışma oldugunu bılmıyordum konu açdıgınız ıyı olmuş bende giderim..

19T VE 319 Tam yanına kadar gidiyor bilginize kadıkoyden gelecek olan varsa..

inşallah.aslında site kurucularının teşvik etmesi lazım bu konuyu.biz mesela peugeotclub üyeleri,bayramlarda,haftasonları,ramazanda veya herhangi bir oto fuarı olunca buluşuyoruz çokta güzel geçiyor.balıkavı.net diye bir kulübe'de üyeyim hafta sonları toplanıp tekne kiralama organizasyonları yapıyoruz mükemmel oluyor.bu konularda burada pek hayat yok gibi

bu sitenin çoğu ankaradaymiş dostum pek katılım olacagını sanmiyorum.

Dünde kuşlarımın ıhtıyaclarını almıştıp keşke almasaydım yarışmadan daha ucuza alırdım tühhh :D cebıme para koyayımda kuş satan olursa dayanamayıp belkı kuş alırım :D

çok güzel oluyor böyle organizasyonlar.ucuz yem,kafes,aksesuar ve kuş bulunabiliyor

evet ucuz kuş ucuz kafes olur evi yakın olanlar için güzel org ataşehirden avcılara kuş getirmek biraz sorun olur :S heleki otobusde gidecek olursa. tuyap var bu tafada orda da olsa keşke. %87.99 giderim.

kaçta başlıyor acaba ben yarın gıderım pazarda gıderım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

319, 19 ve 14KS numaralı Yedpa/Kadıköy otobüsleri ve Ferhatpaşa/Kadıköy Minibüsleri ile Kadıköy’den,

-256 numaralı Yeditepe Üniversitesi-Taksim Otobüsleri ile Taksim’den,

-133F numaralı Yedpa/Fındıklı Otobüsleri ile Maltepe’den,

-Yeditepe-Kartal Minibüsleri ile Kartal’dan,

-320 ve 320A numaralı Üsküdar/Ferhatpaşa Otobüsleri ile Üsküdar ve Harem’den,

rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

kaçta başlıyor acaba ben yarın gıderım pazarda gıderım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

319, 19 ve 14KS numaralı Yedpa/Kadıköy otobüsleri ve Ferhatpaşa/Kadıköy Minibüsleri ile Kadıköy’den,

-256 numaralı Yeditepe Üniversitesi-Taksim Otobüsleri ile Taksim’den,

-133F numaralı Yedpa/Fındıklı Otobüsleri ile Maltepe’den,

-Yeditepe-Kartal Minibüsleri ile Kartal’dan,

-320 ve 320A numaralı Üsküdar/Ferhatpaşa Otobüsleri ile Üsküdar ve Harem’den,

rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

dostum zannedersem saat 10 civarı başlar.genelde bu tarz organizasyonlar 10 gibi başlıyor.saat vermemişler

Geri