petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yarın yeni bir kuş alıcam ama tavsiyeleriniz nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL. tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL.

Elimde bir adet 9-10 aylık erkek bir muhabbet kuşu var. Aldığım petshop çekoslavak dedi de pek anlayamadım zaten fazla anlamam ırk işinden. Neyse sizin Ankara'da tanıdığınız iyi bir üretici varmı takas yapabilecek 1-1.5 aylık bir kuşla ? Emin olun elimdeki kuş petshoptan alınmıştır sağlıksızdır demeyin 7-8 aydır bende + kuş o kadar sağlıklıki yerinde durmuyor sürekli kafesinin içindeki oyuncakla oynuyor dışarıda geziyor koltuklar kanepeler geziyor. Çok sağlıklı ve hareketli bir kuştur. Dediğim gibi Ankara'da tanıdığınız bir üretici varsa bana mesaj atabilirsiniz. Yoksa petshoptan takas yapcam kuşu sizin kuş alırken bana önerebileceğiniz şeyler nedir ? Hangi ırk size göre daha kolay alışır ?

2. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Tüm ırklar alışabilirler. Yavru almanız (yeni yeme düşmüş) yeterli olacaktır. Birde kuşu alırken gözlerine , burnuna vb. dikkat edin. Sağlıklı olduğundan emin olun. Dışkısınada bakın. :)

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Tünekte düzgün duruyomu diye gözlemleyin tüyleri kabarık Olmasın ve renkleri canlı olsun gagasına be ayaklarına bakın mantar varmı diye

4. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] ile iletişime geçebilirsin

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]

6. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Ankara da üretici arkadaşlar çok , konuya yazarlar.

7. Necati ÜNAL.

gorky06 arkadaşımızı bir zamandır takip ediyorum kuşları güzel benimle iletişime geçebilirse iyi olur.

Sayfayı Paylaş