Karadeniz Pet

Yarın Yeni Konularla Karşınızda Olacağım :)

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cumleten selamun aleykum,

Yarin "Tuncel Altınköprü" ismindeki yazarin Muhabbet Kuslari ve Kanarya'lar hakkinda yazmis oldugu 2 kitabina ait tum bilgileri sizlerle paylasacagim. Daha once bu kitaplari okumus olanlariniz olabilir ama okumayanlar icin cok guzel bilgilendirmeler olacagini dusunmekteyim. Bu gece oturup sizler icin 281 sayfalik 2 kitabi yazip yarina yetistirmeye calisacagim. Umarim herkes icin faydali olur ve sizlere yararimiz dokunur.

Sevgi ve Saygilarimla.

Cumleten selamun aleykum,

Yarin "Tuncel Altınköprü" ismindeki yazarin Muhabbet Kuslari ve Kanarya'lar hakkinda yazmis oldugu 2 kitabina ait tum bilgileri sizlerle paylasacagim. Daha once bu kitaplari okumus olanlariniz olabilir ama okumayanlar icin cok guzel bilgilendirmeler olacagini dusunmekteyim. Bu gece oturup sizler icin 281 sayfalik 2 kitabi yazip yarina yetistirmeye calisacagim. Umarim herkes icin faydali olur ve sizlere yararimiz dokunur.

Sevgi ve Saygilarimla.
Teşekkür Ederiz..

281 sayfayı yazmak mı? Klavyeden? Tarayıcıyla falan taratın ya. Yoksa ben mi yanlış anladım?

Emeğinize sağlık Muhammed bey

281 sayfayı yazmak mı? Klavyeden? Tarayıcıyla falan taratın ya. Yoksa ben mi yanlış anladım?

Evet 281 sayfayı harfi harfine hatta tüm noktalama işaretlerine dikkat ederek birebir yazacağım ve sizlerle burada paylaşacağım :) Sitemizin siz değerli üyeleri için yapmış olduğumuz hizmet inanın az bile.

Diğer yorum yapan arkadaşlar rica ederim sizler herşeyin en iyisine layıksınız.

Sevgi ve Saygılarımla.

Bu iş için programlar var.

Tarayıcıdan taradıktan sonra Word belgesi haline dönüştürüyor.

Dün konuyu açmamın hemen ardından yazmaya başladım ve şükürler olsun ki yaklaşık 5 saat içerisinde yazıp bitirdim. Konuların tamamını aslında bugün yayınlamayı planlıyordum fakat kendimce şöyle bir karar aldım. Konuları hergün 1 veya 2 konu olmak üzere yayınlayacağım. Böylelikle her konu rahat bir şekilde incelenecek ve rahat bir şekilde anlaşılacaktır.

1. Konumuz Sizlerle: http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha.../muhabbet-kuslarini-neden-besleriz-31523.html