Karadeniz Pet

Yarışma Başlıyorrrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Değerli üyelerimiz merhabalar,

2014 yarışmamızı hayırlısıyla sağ salim tamamlamış bulunmaktayız :) Düşündük taşındık biraz dağıttığımız hediyeler ufak geldi gibi :) Böylesine büyük bir site bu kadar ucuza kaçmamalıydı dedik. Ve nihayetinde yeni bir yarışma düzenleme kararı aldık :) Bu düzenleyeceğimiz yeni yarışmanın tek 1 kazananı olacak fakat kazanan kişi 10 numara bir hediyeye sahip olmuş olacak :) Belkide bu zamana kadar hiçbir evcil hayvan sitesinde böylesine büyük bir ödül dağıtılmamıştır. Biz ilkleri gerçekleştirmeyi seviyoruz yaa :)

Neyse lafı fazla uzatmadan yarışmamızın öncelikle adını ardından da ödülünü açıklayalım istiyorum.

Yarışmamızın Adı : 14 Şubat Sevgililer Günü Yarışması :p Çok basit oldu ama idare edin :)

Yarışmamızın Ödülü : Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu + 50 TL Değerinde Orjinal Spigen Kılıf Hediyesi ( Sıfır Kutusunda, Orjinal, Adınıza Faturalı, n11.com'dan Alınma, Samsung Türkiye Garantili )

Nasıl beğendiniz mi ? :)

Samsung-Galaxy-S3-S-III.jpg

Resim Temsilidir. Telefonun modelini bilmeyenler için eklenmiştir.

SGPP-Neo-Hybrid-Series-Spigen-Black-Back-TPU-Case-For-Samsung-Galaxy-S3-b201303181622474756.jpg

Resim Temsilidir. Bu resimdeki kılıflardan olacak.

Yarışmaya katılım çok basit. Yarışma konusunu 14 Ocak'da açacağım detaylar orada yazıyor olacak.

Sadece yarışma konusunun altına KATILIYORUM yazmanız yeterli olacak ;)

Yeni yarışma hayırlı olsun, hediye de çok güzel.
Yarışmaya adı doğrultusunda eş kuşlarla mı? katılım olacak

Yeni yarışma hayırlı uğurlu olsun diyelim.

Tebrik ederim Muhammet böyle düzenlemeler uyguladığın için..

hayırlısı bakalım Muhammet Bey hediyeyi Doğubayazıta getirmek isterim :)

Teşekkürler :)

Yarışma konusu açıldığı vakit konu altına sadece KATILIYORUM yazmanız yarışmaya katılımınız için yeterli olacak. Başka hiçbirşeye gerek yok.

Ayağım uğurlu geldi herhalde :) Gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş.

ah ulen şimdi biz katılamıycaz dimi :D okan abi bakma boşuna katılamıycaz biz :D

Selen abla herhangi bir kısıtlama olmayacak dileyen herkes katılabilecek. Fakat bir kaç ufak tefek kural koycaz.

Güzel bir yarışma katılımı yüksek olacaktır. Sonuçta ihtişamlı bir ödül var :)

hayırlı olsun kardeşim bende s3 var olmayan ve almak isteyen arkadaşlar katila bilir...işallah gerçekten isteyen birine çıkar. diyorum...

muhammet abi biraz ufak bilgi versen yarışma hakkında ip ucu diyelim. :D yani neye göre seçilecek 1. :D

valla hocam artık bende katılmak istiyorum yahu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...