Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

hadi hayırlısı 1104806

Üyelik tarihi 01.12.2013'den eski olmak kaydıyla + 100 mesaj sayısının altında olmamak kaydıyla yarışmaya katılım gösterebilirsiniz.

Benim katılma yetkim var ise numaraları yazıyorum.Olaki bana şans gülerse , ufak bir organizasyon düzenleyerek birilerine hediye göndeririz..

9482746

Benim katılma yetkim var ise numaraları yazıyorum.Olaki bana şans gülerse , ufak bir organizasyon düzenleyerek birilerine hediye göndeririz..

9482746

Milli piyango idaresi ile bir bağınız yoksa katılmak en doğal hakkınız sanırım. Sonuçta çekilişi milli piyango idaresi yapacak :)

muhammet bey birinciye cep telefonu diyodun noldu hayırdır birader telefoncularmı kapalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

şans oyunu oynamak ters gelen üyeleri kapsamıyo galiba bu yarışma pardon çekilişşşş

100 msj yok ama ben genede bır sansımı denıyım :) 5563214

1233894

Not: Eğer ben kazanırsam siteden birine hediye edeceğim aldığım ödülü.

bana eder misin sevtapımmmm:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

Bana hediye eder misin Sevtap ablos :( Benim hic kusum olmadi :(

Bu guzel davranisindan dolayi seni tebrik ederim :)

sen bana bi çin köpeği yollamadın sevtapta sana kuş vermiycek :D:p

sana ben edicem öyle anlaşmadıkmı

4853641 buda benden

muhammet bey birinciye cep telefonu diyodun noldu hayırdır birader telefoncularmı kapalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

şans oyunu oynamak ters gelen üyeleri kapsamıyo galiba bu yarışma pardon çekilişşşş

Murat Bey konuyu takip etmediniz sanırım pek. Üyelerden gelen istek üzerine telefon ödülü yarışmadan çekildi.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/site-yonetiminden-duyurular/yarismamiz-yarin-basliyor-10958.html

Duyurusu bu konuda yapılmıştı daha önce.

8785962
Herkese bol şans. aynı numara verilirse ne olacak acaba . Bunun önüne geçmek için bir liste yapılsa hiç fena olmaz.. :)

Eğer milli piyango esas alındıysa bu durumda aynı numaradan en fazla 4 tane olabilir. Dolayısı ile bu mantıkla gidilirse numarayı ilk yazandan itibaren ödüller 1 nci 2nci 3 ncü 4 ncü şeklinde dağıtılır.

Yok eğer tek numara üzerinden gidilecekse bu durumda numarayı ilk yazanın numarası esas alınır. Diğerleri etkisiz sayılır ki bunun kontrolü üyeye aittir. Bu kadar sayfada nasıl kontrol edicez diyenler olacaktır. Arama butonunu kullanarak arama yapabilirler numaralarını.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Murat Bey konuyu takip etmediniz sanırım pek. Üyelerden gelen istek üzerine telefon ödülü yarışmadan çekildi.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/site-yonetiminden-duyurular/yarismamiz-yarin-basliyor-10958.html

Duyurusu bu konuda yapılmıştı daha önce.

Arkadaşımız gerekli cevabı vermiş Murat Bey :)

------

Bu arada Serkan Erkan abimizin başvurusu geçersizdir :) Çünkü yarışma kurallarında belirttiğim üzere site yetkilileri yarışmaya dahil olamazlar.

Geri