petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yarışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Filiz BAYIR tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Filiz BAYIR

İyi günler ben yarışmaya katılmak istiyorum nickimin değişmesi için ilgili konuya adımı ve soyadımı yazdım (Filiz BAYIR) üyelik tarihim 06.01.2014 yarışmaya katılamaz mıyım acaba...:( bir de 50 mesaj hakkı olmalı demişsiniz kaç mesaj hakkımız olduğunu nereden anlıyoruz acaba bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Bayan
    Konular: 2
    Alınan Beğeniler: Alınan Beğeniler: 3
    Beğenilen Mesajlar: Beğenilen Mesajlar: 13

filiz hanım mesajlar yazıyor

3. Cambaz

Cambaz Guest

Ben yetkili filan değilim ama attığın mesaj bir yorum yaptığında, yorum metninin sağ üst tarafında yazar. Yani senin Mesajın 11

4. Filiz BAYIR

arkadaşlar ilginize teşekkürler ben yarışmaya katılamıyorum yani :(

5. Cambaz

Cambaz Guest

Bende katılamam heralde. Zaten yarışma hakkında bilgim yok ama ben de Kurucu'Ya ismimin değişmesi talebinde bulunmuştum. İsim Soyisim yerine Nick yazcaz sandım :D 10 dk sonra değiştircem dedi ama olmadı

6. Filiz BAYIR

7. Hürkan YILMAZ

Cambaz maşşallahın var 2 günde 104 mesaj :D Nası kastın yemedin içmedin yazdın heralde :D

Sayfayı Paylaş