Karadeniz Pet

Yarışmamız Başlamıştır !!!!!!!!

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
YARIŞMAYA BURDAN KATILABİLİRSİNİZ ; Yarışmamız Başlamıştır !!!!!!!! - Muhabbet Kuşu - www.muhabbetkusu.biz (Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu )

( Bundan Böyle Sitemizde 2 Hafta'da Bir Yarışma düzenlemeye Karar Verdik !!! )

KATILIM KOŞULLARI:
1.)Sitemize Üye Olan Herkez Yarışmaya Katılabilir
2.)Yarışmayı kazanan arkadaşların hediyeleri Ankara içi elden teslim yapılacaktır.Ankara dışında oturanlar için 1. ye verilecek hediyenin para değeri hesaba yatırılacaktır.Kuşu kendisi alır yani.Diğer hediyelerimiz ise kargo alıcıya ait olmak üzere adreslerine kargolanacaktır.Böylelikle sadece Ankara içi verilir ibaresinden kurtulmuş olduk. Tüm üyelerimiz istediği yerden katılabilir.
3.) Yarışmaya Katılmak İçin Konun Altına " KATILIYORUM "Yazmanız Yeterli.
4.)Yarışma Çekiliş Şeklinde Olcakdır.( 2 Hafta Sürecek Yarışma )
5.)Yarışma "1 KAZANAN " " 1 YEDEK TALİHLİ " Olarak Yapılcakdır.

Yarışma hakkında ;

Değerli üyeler yarışma videolu anlatım olarak yapılacaktır . Konu altına katılıyorum yazmanız yeterli olacaktır. Çekiliş şeklinde yapılacaktır .

YARIŞMADA VERİLECEK HEDİYELERİM ;

1-) 1 ADET YAVRU MUHABBET KUŞU
2-) 1 ADET MAMA
3-) 1 ADET KAFES
4-) 1 ADET YUVALIK
5-)1 Adet Polo Marka Tişört Verilecekdir. ( İlk 4 Yarışma Bu Yarışma Dahil ) Daha Ne Olsun :)

NOT:Ankara içi yarışmacılara ödül elden teslim edilecektir.

Yarışma Başlama Tarihi;01/11/2014 Cumartesi 18:00'da

Yarışma Bitiş Tarihi;16/11/2014 Pazar Günü Saat 11:30'da Sona Erecektir.

[YOUTUBE]-1D4HJLZtJ0&feature[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Yarışmanın hediyeleri belli ama konuyu anlamadım nasıl olacak yarışma .
Katılıyorum

Son düzenleme:
Herkese bol sanslar hediyeler cok guzel.

bide sadece ankara olmasa çok çok güzeldi :)

Hayırlı olsun.. Organizasyon için teşekkür ederiz

Son düzenleme:
işte kardeş ankarada tanıdık yok :D

Son düzenleme:
Bursa veya çanakkale olursa katılırız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

güzel bi yarışma ödüllerde bence gayet güzel

sadece ankara olması kötü oldu.ankarada tanıdığın olacak diye boşa demiyorlarmış :)

sadece ankara olması kötü oldu.ankarada tanıdığın olacak diye boşa demiyorlarmış :)

oda Doğru Canlı hayvan olunca sıkıntı oluyor.Ama diğer yarışmalarımızada Katılımlarınızı bekleriz.

Son düzenleme:
Arkadaslara yarışmaya katilmak isteyen bu konunun altına değil yukarda verilen linke tıklayın siteye üye olun ve yarışmaya katılın.Budan böyle muhabbetkusu.biz sitesinde bundan sonra 2 Haftada bir kafes hediye yarışmalarız
Olcakdır. Katılımlarinizi bekliyoruz....

[MENTION=1013]Murat KARAYILAN[/MENTION] siteyi daha öncen takip ediyordum (1-2 hafta önce) ve hala sitede sorunlar var ş gibi kelimeler yanlış yazılıyor ve site tamamen türkçe değil bunu düzeltirseniz daha iyi olacağına eminim bu işler kolay değil biliyorum.

Bugün tekrar baktım düzelmeye başlamış TEBRİK EDERİM :)

Son düzenleme: