petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

!!! Yarışmamız Yarın Başlıyor !!!

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Değerli üyelerimiz öncelikle hepinize merhabalar,

www.muhabbetkusu.com.tr ailesi olarak 365 günü geride bırakmaya son 1 aylık süremiz kaldı :) Bu süreçte her daim bizlerin destekçisi olan, sitemize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve bizlerle iyi veya kötü günümüzde hep birlikte olan tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu site eğer şuan bu konumdaysa herşey sizlerin sayesinde gerçekleşti. Rabbim sizlerden binlerce kez razı olsun.

Allah'ın izniyle hızla büyümeye devam ediyoruz. Bu 1 yıllık süreçte bizlerle çok uğraşan oldu. Yeri geldi sitemize saldırılar oldu, yeri geldi sitemizin adını karalamak adına bir takım asılsız haberler yayınladılar. Ama Rabbim gerçekleri görüp bildiği için hiçbir zaman çakallara yem olmadık, olmayacağız da inşAllah..

Daha fazla lafı uzatmadan asıl konumuza geçelim istiyorum :) Yarın ( 01.12.2013 ) yarışmamız başlayacaktır. Yarışmamızın belli başlı kuralları olacaktır ve yarışma konumuz ayrı bir başlık altında tekrardan sizlere duyurulacaktır. Yarışmamız 31.12.2013 tarihinde sona erecektir ve kazananlara ödülleri Allah'ın izniyle bir aksilik çıkmadığı sürece en geç 1 hafta içerisinde gönderilecektir.

1.'ye 1 Erkek 1 Dişi Orjinal İngiliz Yavru
    2.'ye 1 Erkek 1 Dişi Orjinal Çekoslovak Yavru
    3.'ye 1 Erkek Orjinal Jumbo Yavru
    4.'ye 25Kg Bravo 302 veya 304 Yem
    5.'ye 500Gram Mama

Saygılarımla.

2. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    hadi bakalım hayırlısı yarışmanın içeriğinide öğrenebilseydik :D

3. Sevtap DERİN

Uuu çok heyecan verici bir gelişmeymiş. Kuşlarım yok ama sade vatandaş olarak yarışmayı takip edebilirim. :)

4. Tuan MAKSEL

Site yönetimine teşekkürler.

5. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11

Bilet üzerinde görmüş olduğunuz üzere 7 adet rakam hanesi bulunmakta. Sizlerde yılbaşı gecesi çekilecek olan çekilişin sonucunda büyük ikramiye rakamanına en yakın sayıyı bilmek zorundasınız ki ilk 5'e girip ödül sahibi olabilesiniz :)

Yapmanız gereken çok basit 7 rakamdan oluşan şanslı numaranızı yarışma konusu açtığımızda o konunun altına yazacaksınız hepsi bu kadar :)

Yalnız yarışmamıza katılacak olanlar için belli başlı kurallar getirdik bu kurallara uyanlar katılabilecekler aksi taktirde diğer kişiler yarışmamıza katılamayacaklar malesef.

6. Tuan MAKSEL

kurallar nezaman açıklanıcak

7. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    İlk mesajımdada belirttiğim üzere kurallar yarın açacağım yarışma katılım konusuna eklenecek kardeşim.

8. Tuan MAKSEL

tamam teşekkurler

9. Buğra

Buğra Guest

Mesela ben katılamıcam büyük bir ihtimalle ama olması gerekennde bu gibi duruyor. çünkü 1 senedir burda emek harcayan biri kazanamayıp daha dün üye olan biri kazanırsa da saçma olur

10. kartall82

kartall82 Guest

hayirlisi bakalım herşey kesinleşsin de kısmet artık

11. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hadi hayırlısı olsun :)

12. Tezcan GÜMÜŞ

Kazanalara hayırlı olsun şimdiden Başarılar herkese

13. Duranettin ERAYDIN

..

Kaderinizde bir çift çekoslavak muhabbet kuşu beslemek varsa bundan kaçamazsınız :)Ayrıca siz katılmadan yarışma başlamayacakmış.
    Mutlaka 7 rakam istiyoruz yarın sizden ;)

14. Akif GÜZEN

Üyelerden biri birde tam sayıyı yani büyük ikramiye vuran numarayı yazarsa vaykine çekiliş sonrası pskolojisine ;) sevinsin mi üzülsün mü?

15. Yasin ZORLU

bence site yönetimi öle bir şey düşünmez. ben kuş beslemiyordum. yeni başladım araştırdım en sağlıklı siteyi buldum ve üye oldum :) bu bana bir kayıp yaşatmamalı.Şimdiden başarılar.

16. Mana

Mana Guest

çok güzel :) buraya gelmez ödül kazansam bile abim alsa ödülü kabul olur mu?

17. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hadi hayırlı olsun

18. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Yani şimdi bizde 1 tane çeyrek bilet alıp numaraları buraya mı yazacaz yanlış anlamadıysam ?

19. Aysetursak

Hayır kafadan da uydurabilirsin numaraları

20. Tuan MAKSEL

Kendi belirlediğin numaralar olucak

Sayfayı Paylaş