Karadeniz Pet

Yaş cins cinsiyet

Osman ÖZTÜRK

Meraklı Üye
tu6atyse.jpg
3e5ejema.jpg
tuju6y9u.jpg
8epegagy.jpg

Merhabalar yeni kuşum hakkında bilgi verebilirmisiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gozunude yakindan cekersen daha iyi olur erkege benziyor bu resimlere gore en az bence 6 aylik ve sanirim biraz hasta

Kuşunuz erkek ben 3 aylık tan fazla olduğunu düşünmüyorum. Bende aynı fikirdeyim kuşunuz kabarmış hasta olabilir.

kuşunuz erkek.yaş tahmini için bence de gözü de içine alan daha yakın fotolar gerekiyor.ancak kuş büyük ihtimal hasta ..

Göz sadece siyah halka yok burundada siyahlık yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Halka 1 yasina yakin cikiyor zaten o kadar buyuk degil ama yavruda degil kafasindaki cizgiler acilmis cere rengi oturmaya baslams 5 6 ayliktan kucuk degil bence

Kuşunuz erkek bence. Kafesin tabanına koymuş olduğunuz kağıdı kaldırmanızı oneririm. Mürekkep var sonuçta. Kuş kemirebilir.

Gozunude yakindan cekersen daha iyi olur erkege benziyor bu resimlere gore en az bence 6 aylik ve sanirim biraz hasta

Abi Osman abi bileziğin numaralarını koymuş Tkf 12 025 028 07 ayrıca bilezik kırmızı kuş 6 aylıkdan büyük olabilirmi yoksa adam eski bilezik mi takmış ?

Abi Osman abi bileziğin numaralarını koymuş Tkf 12 025 028 07 ayrıca bilezik kırmızı kuş 6 aylıkdan büyük olabilirmi yoksa adam eski bilezik mi takmış ?

Bence en az 6 aylik ama 2012 dogumluyada benzemiyor eski bilezik takmis olabilir daha net resimler olsa gozunu ayaklarini gorebilsek

Ben aradım sordum bileZiğe göre bakacak olursak kuş 2 yaşın üzerinde ancak kuşun fiziki özellikleri banada o kadar olmadığını hissettiriyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri