petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş cins cinsiyet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Merhabalar yeni kuşum hakkında bilgi verebilirmisiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Yusuf ŞANLI

Gozunude yakindan cekersen daha iyi olur erkege benziyor bu resimlere gore en az bence 6 aylik ve sanirim biraz hasta

3. gkn

gkn Guest

Kuşunuz erkek ben 3 aylık tan fazla olduğunu düşünmüyorum. Bende aynı fikirdeyim kuşunuz kabarmış hasta olabilir.

4. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz erkek.yaş tahmini için bence de gözü de içine alan daha yakın fotolar gerekiyor.ancak kuş büyük ihtimal hasta ..

5. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Göz sadece siyah halka yok burundada siyahlık yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Yusuf ŞANLI

Halka 1 yasina yakin cikiyor zaten o kadar buyuk degil ama yavruda degil kafasindaki cizgiler acilmis cere rengi oturmaya baslams 5 6 ayliktan kucuk degil bence

7. Yusuf Akyüz

Kuşunuz erkek bence. Kafesin tabanına koymuş olduğunuz kağıdı kaldırmanızı oneririm. Mürekkep var sonuçta. Kuş kemirebilir.

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    2-3 aylık erkek ama hasta gibi duruyor.

9. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Abi Osman abi bileziğin numaralarını koymuş Tkf 12 025 028 07 ayrıca bilezik kırmızı kuş 6 aylıkdan büyük olabilirmi yoksa adam eski bilezik mi takmış ?

10. Yusuf ŞANLI

Bence en az 6 aylik ama 2012 dogumluyada benzemiyor eski bilezik takmis olabilir daha net resimler olsa gozunu ayaklarini gorebilsek

11. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Ben aradım sordum bileZiğe göre bakacak olursak kuş 2 yaşın üzerinde ancak kuşun fiziki özellikleri banada o kadar olmadığını hissettiriyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş