Karadeniz Pet

Yaş cinsiyet çok kararsızım

murat eray

Yeni Üye
Arkadaşlar bunlar eş diye aldığım kuşlar yanlız erkekten emin değilim.kavga etmiyorlar ama pek öpüşüp koklaşmıyorlar.bi bakarmısınız.

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Kardeş olmasın bunlar çok benziyorlar. Resimden tam olarak göremedim ama yeni aldıysanız öncelikle ortama alışmaları gerek ilk günler durgun olurlar.

Erkek mi teki 2 side dişi mi yoksa? Kardeşlik durumu hakkında bir bilgim yok açıkcası

hocam koymuş olduğun bu fotoğraflardan ikisi de dişi gözüküyor. Yaşları da ufak duruyor , normalen kardeş olmayan iki dişi aynı kafeste olursa dövüşürler , bunlar dövüşmediğine göre ve renkleri tıpatıp benzediğine göre bunlar kardeştir. Size kim eş demişse kandırmış.

aziz arkadasa katılıyorum bencede bunlar karrdeş :) cinsiyetleri farklı olsa bile çiftleşince sakat doğabilir yavrular

Ikinci fotoğrafta sağdaki kahverengi çeresi olana dişi soldakine erkek dedi mor burunlu olabiliyormuş çere erkekte kuşlar 1.5 yaşında bu arada

Ikinci fotoğrafta sağdaki kahverengi çeresi olana dişi soldakine erkek dedi mor burunlu olabiliyormuş çere erkekte kuşlar 1.5 yaşında bu arada

Yani bu foto kalitesiyle ikisine de bülent ersoy diyebiliriz. :D Siz daha iyi foto çekmeye bakın. Ondan sonra yorum yapalım zaten 3 gündür bu fotolarla bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz , iyi foto ile daha çok yol katedersiniz. :)

Iyi foto derken tam neresi?

Yan olmasın düz olsun , tam cere yani burun etrafı olsun bir de ikisi yan yana iken olsun elinize alıp çekmeyin sakın . Bir de boy post olsun yakından ama. Ama tekrar söylüyorum foto ters olmasın kafam dönüyordu az daha.:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Yeni koyduğun fotolara bakılırsa kırmızı kafalı olan dişi kesin o , ama diğeri pembe cereli gibi duruyor daha yakından ve büyük bir foto koyarsan iyi olacak.

Burunlarını da çekip koydum k.bakmayın bi türlü durmuyolar ürkekler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

Evet pembe lila rengi diğerinin çeresi ona erkek dedi aldığım kişi.

Geri