Karadeniz Pet

yaş cinsiyet ırk?

siyahinci

Yeni Üye
muhabbet kuşunun cinsiyeti ırkı ve kaç aylık olduğunu öğrenmek istiyorum birde yanağındaki kulak tüyünün çıkmaması mı yoksa yara mı?

l0ZlVX.jpg

pmn1l0.jpg

MPD77g.jpg

99NyJ5.jpg

Kuşunuz dişi yerli bir kuş..ergenlik tüylerini atmamış 4-5 aylıktan küçük..sağlıklı güzüküyor ama biraz zayıf gibi geldi bana..kulağında ben bir şey göremedim..

Yerli Dişi 3.5 Aylık Civarında

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

Kuşunuz dişi yerli bir kuş..ergenlik tüylerini atmamış 4-5 aylıktan küçük..sağlıklı güzüküyor ama biraz zayıf gibi geldi bana..kulağında ben bir şey göremedim..
pmn1l0.jpg

bu resimde yanağında

Son düzenleme:
kuş dişi değil erkek. fotoğrafları büyütüp baktım. tüyü yolunmuştur yuvalıkta tüy dökümünde düzelir.

kuş dişi değil erkek. fotoğrafları büyütüp baktım. tüyü yolunmuştur yuvalıkta tüy dökümünde düzelir.
ışık vurdukça açık renkli oluyor yanıltıyor tam karar veremedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:50 -->-> Daha önceki mesaj 01:36 --

bir de hiperaktif gibi kafesin parmaklıklarından çıkmaya çalışıyor sıkışcak diye korkuyorum

Yavru normal o kadar hiperaktif olması

Geri