Karadeniz Pet

Yaş cinsiyet ve iris oluşumu

Erkek ve denildiği gibi 3 4 ay civarı duruyor maşallah

kusunuz erkek ama 4.ayina gectigini dusunmuyrm daha 3. ayinda

Genel kanı bu yönde. Konuşturmak için uğraşıyorum. Cici kuş ile başladım. Akşamları ve sabahları kafesin yanında tekrar ediyorum.
ben kusma 4 icinde pasa demeyi becerdim internette ses kaydi metodunu onermiyrlar ama ben 4 gunde faydasini gordum

Kendi yavrularımdan biri 2 aylık erkek gri iris var kuşta

ben kusma 4 icinde pasa demeyi becerdim internette ses kaydi metodunu onermiyrlar ama ben 4 gunde faydasini gordum

Sadece paşa diye kayıt edip mi dinlettiniz. Ben sabah işe giderken müzik açıp gidiyorum. Ikindi 4 de geliyorum eve. Ses kaydı mi yapıp dinletsem?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

Kendi yavrularımdan biri 2 aylık erkek gri iris var kuşta

Bende de öyle. Demek ki bazen erken oluşmaya başlıyor

Sadece paşa diye kayıt edip mi dinlettiniz. Ben sabah işe giderken müzik açıp gidiyorum. Ikindi 4 de geliyorum eve. Ses kaydı mi yapıp dinletsem?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

Bende de öyle. Demek ki bazen erken oluşmaya başlıyor

aynen oyle yarm saatlik ses kaydi cektim 6-7 defa dinletirdim ozellikle aksam dinletmeye ozen gosterirdm 4 gunde konustu masallah

aynen oyle yarm saatlik ses kaydi cektim 6-7 defa dinletirdim ozellikle aksam dinletmeye ozen gosterirdm 4 gunde konustu masallah

Tek kelimeyi mı kayıt ettiniz? Bende deneyeyim bunu? Evde yokken 8 saat boyunca dinler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:18 --

Bugün ses kaydı yaptım. Evden çıkarken açtım çıktım. Bakalım etkisi olacak mı?

3 4 aylık erkek kuşunuz maşallah

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

Havuç veriyorum. Ağzında biraz oynuyor sonra atıyor. Yiyeceğini alıyordur demi ağzında iken. Marul veriyorum zaman zaman. Ballı kraker hafta bir koyuyorum sonra kaldırıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

Demek ki iris erken de oluşabiliyor

erkek 2-3 aylık

Geri