Karadeniz Pet

Yaş, cinsiyet ve ırk bilgilendirme ltf.

Barış B.

Meraklı Üye
Herkese selam,
Bu arkadaşın yaş, cinsiyet ve ırkı konusunda desteğinizi rica ederim.
Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• 20170121_200219.jpg
    20170121_200219.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 18
Fotoğrafın açısından ırkını bilemiyorum ama iki aylık civarı yavru bir erkek olduğunu söyleyebilirim.

çok teşekkür ederim. sakin bir kuş, yanımda koltukta duruyor. uyuklama modunda. daha bugün aldım. konuşma için nasıl bir başlangıç önerirsiniz

Uyku saati gelmis :) isminden baslayin bence hergun duzenli zaman ayiririn tekrar edin tabi zor uzun bir ismi olmasin :D

Rica ederim. Güzel bir kuş seçmişsiniz.
Konuşma konusunda ise size güvenmesini sağlamalısınız. Hedef olarak da bir kelime seçip sürekli onu tekrarlamalısınız. Bu iş ilgi işi. Ne kadar ilgilenirseniz sonucu o kadar iyi olacaktır.

bu site ve üyelerinin sayesinde güzel bir kuş seçtim. almadan sitede incelemeler yaptım. forumlar çok önemli. interaktif bilgi paylaşımı muazzam. sayenizde de içim rahat. hoşçakalın.

bugün ikinci günümüz. elimden, omzumdan, başımdan ayrılmıyor. elimdeyken yemlikten yediriyorum. ilk uçuşta sağa sola çarptı fakat diğer uçuşlar belli yerlere konma ile sonuçlandı. tabi hemen alçak yerlerde elimle, yüksek yerlerden uzun ahşap tünek ile alıyorum ki sadece bana alışsın. kuşu ilk aldığınızda kafesten çıkarmayıncılardan değilim. va kuşumda beni mahcup etmedi zaten. hemen alıştı. kuşu eminönünden aldım. Seyhan petshop var. daha önce aynı yerden guinea pig ve ispinoz almıştım. ilgili ve temiz bir yer. yem, aksesuar, ilaç hep ordan alırım yıllardır. tavsiye ederim. bu arada ırkı ile ilgili bilgi rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• 20170122_175239.jpg
    20170122_175239.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 8
Geri