Karadeniz Pet

Yas Farki

FurkanYildiz

Yeni Üye
Benim disi kus erkek kustan buyuk ama ne kadar oldugunu bilemem erkek daha 1 yasina yeni girdi herhalde yeni geldiginden disiye kur yapiyor ama disi cirkin sesler cikararak onu korkutuyor erkekte vazgeciyor kur yapmaktan forumdaki arkadastan duydum disi buyuk olursa ciftlesme ihtimali dusukmus dogrumudur suan kuslar tek tunekdeler yani kafeste tek tunek var.
10468da3db3d07b0743791941ba17c74.jpg

4948269683c725c9a1f65f5f20e62ebe.jpg

Son düzenleme:
hiç bir sey olmaz merak etmeyin erkek masallah kızmıs bi o kadarda erkekde kızmış hayırlısı mama ve yemine dikkat gerisi allaha kalmış çiftleşir insallah

Maşallah, kuşlar hazır görünüyor, yaş olarak bariz bir fark görünmüyor.
Mama takviyesi ni eksik etmeyin.

Peki tesekkurler icimi rahatlattiniz peki erkek ne zaman alisir diside ne zaman erkegin kurlarina alisir ve ona kur yaptiginda arada bir bagirmaz?

Son düzenleme:
Peki tesekkurler icimi rahatlattiniz peki erkek ne zaman alisir diside ne zaman erkegin kurlarina alisir ve ona kur yaptiginda arada bir bagirmaz?

Alakası yok. Ortama alışınca beğenirse yem kusmasına izin verir Kaşımalar olur o zaman eş tuttu denilebilir. Kızışkın kuşlar daha kolay eş tutuyor.

Kuşunuz çok güzelmiş MAAŞALLAH.Benim dişi kuşum 4 yaşında erkek 1,5 yaşında ama 2 yumurtam var şuan.Yaş konusu etkiliyor ama kuşlar bazen birbirine alışabiliyorda.Deneyerek görmek lazım ilk 1 ay fazla yakınlaşmayabilirler.Daha sonra alışmazsa kuşları değiştirmen akıllıca olacaktır.