petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yas Farki

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve FurkanYildiz tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. FurkanYildiz

FurkanYildiz New Member

Beğenileri:
    0
    Benim disi kus erkek kustan buyuk ama ne kadar oldugunu bilemem erkek daha 1 yasina yeni girdi herhalde yeni geldiginden disiye kur yapiyor ama disi cirkin sesler cikararak onu korkutuyor erkekte vazgeciyor kur yapmaktan forumdaki arkadastan duydum disi buyuk olursa ciftlesme ihtimali dusukmus dogrumudur suan kuslar tek tunekdeler yani kafeste tek tunek var.

#1 FurkanYildiz, 27 Nisan 2015
    Son düzenleme: 27 Nisan 2015
  2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    hiç bir sey olmaz merak etmeyin erkek masallah kızmıs bi o kadarda erkekde kızmış hayırlısı mama ve yemine dikkat gerisi allaha kalmış çiftleşir insallah

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Maşallah, kuşlar hazır görünüyor, yaş olarak bariz bir fark görünmüyor.
    Mama takviyesi ni eksik etmeyin.

4. FurkanYildiz

FurkanYildiz New Member

Beğenileri:
    0
    Peki tesekkurler icimi rahatlattiniz peki erkek ne zaman alisir diside ne zaman erkegin kurlarina alisir ve ona kur yaptiginda arada bir bagirmaz?

#4 FurkanYildiz, 27 Nisan 2015
    Son düzenleme: 27 Nisan 2015
  5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Alakası yok. Ortama alışınca beğenirse yem kusmasına izin verir Kaşımalar olur o zaman eş tuttu denilebilir. Kızışkın kuşlar daha kolay eş tutuyor.

6. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz çok güzelmiş MAAŞALLAH.Benim dişi kuşum 4 yaşında erkek 1,5 yaşında ama 2 yumurtam var şuan.Yaş konusu etkiliyor ama kuşlar bazen birbirine alışabiliyorda.Deneyerek görmek lazım ilk 1 ay fazla yakınlaşmayabilirler.Daha sonra alışmazsa kuşları değiştirmen akıllıca olacaktır.

Sayfayı Paylaş