petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş,Irk,Cinsiyet ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çapkın tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Çapkın

Çapkın Guest

Merhaba :) Kuşumu daha dün aldım eğitim olarak dün öğlen aldım ilk olarak 5 saat falan dokunmadım sonra elimi kafesin yakınına getirip konuştum onla 10 dk falan arayla 1-2 saat yaptım sonra kafese dayayıp elimi yaptım en son bu gün elimi soktum kafese Sadece değiceğim zaman değdirtmiyo Yem MaviBoncuk veriyorum vitaminide var Sizce Yaşı, ırkı Cinsiyeti nedir ? ( adı çapkın :)

Rengi Gerçektede Böyle kameradan değil

#1 Çapkın, 8 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2013
  2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    5 aylık yerli erkek gibi ama ustalar söylesin son sözü. o vitaminde çok güzel. arada mama da ver hayvanı oldukça canlandırıyor.

3. Çapkın

Çapkın Guest

Peki alışırmı mustafa abi ?

4. Zeynep NUR

vallaha benim kuşumun bugün evimizde 3.günü
    elimizden inmiyor

5. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    kuş 5 yada 6 aylık erkek bişey gözüme çarptı sanki yerli üretim değil kuş,pakistana benziyor kuyruk filan çok kısa.

Sayfayı Paylaş