petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş-ırk-kızgınlık ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve RAMAZAN tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

ARKADAŞLAR EMİN OLAMADIGIM KONULARDA YARDIMA İHTİYACIM VAR YAŞ-IRK VE KIZGINLIK İLE ALAKALI KONUSABİLİRMİYİZ ?

2. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

Arkadaşlar yardımda bulunacak kimse yokmu?

3. Sevtap DERİN

İkisi de 1 yaş civarı ırk konusunda daha bilgili arkadaşlar cevap verebilir. Ve evet, ikisi de kızışmış. Bu arada maşallah erkek kuş harika. En yakın zamanda yavru alırsınız inşallah.

4. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

Teşekkür ederim Sevtap hanım bana yaşı daha büyük gelmişdi dişinin kızgınlaşmasına ragmen erkege fırsat vermemekde yanlız.

5. Sevtap DERİN

1 yaşından sonra yaş tahminleri biraz zorlaşıyor. Belki de daha büyüktür. :) O kendini daha hazır hissetmiyordur Ramazan Bey, havuçlu mama verin haftada 1-2 defa, vitamin takviyesi yapın. Kafesinden çıkartmayın. İnşallah güzel haberleir de verirsiniz.

6. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

Anladım Sevtap hanım sagolun. Konu hakkında başka bilgisi olan varmı?

7. armand0

armand0 Guest

İkiside 1 yaş üstü çek kırığı gibi geldi bana erkek kızışmış ama dişinin biraz daha zamanı var

8. Aysetursak

İkisi de bir yaşını geçmiş. Erkek kızışmış fakat dişi henüz kızışmamış.

9. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

Güncel++++

10. basabas

basabas Guest

ya şu erkek kuşun renginde kuş bulamadım . maviş var şuan ve beyaz dişi rengi tutar inş :)

11. Sevtap DERİN

Belli olmaz işte o işler. Belki atalarına çeker bambaşka bir kuş çıkar. :)

Sayfayı Paylaş