Karadeniz Pet

Yaş, ırk ve cinsiyet ?

Fatih Tilki

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu daha bugun aldim fakat yasini ırkını bilmiyorum yavru ve erkek dedi aldigim petshop yardimci olursaniz sevinirim

yLknX7.jpg

XLZYZ0.jpg

dk9qpQ.jpg

Son düzenleme:
resmini görmeden bişey dememiz olanaksız :D

Telefondan yukledim biraz gec oldu kusura bakmayin :)

Son düzenleme:
pek yavru diyemem 4-5 aylık erkek olduğu tartışılır :)

gZQ4jR.jpg
bu yavru değil.yavru böyle olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birde alirken ayaklarina ve gagasina krem surdu bu ne icin dedm ayaklari kuvvetlessin diye dedi ama ayaklarni eve geldigimde gordum sizcede ayaklari rahatsz deglmi ?
yLkAMj.jpg

Son düzenleme:
sağ ayağının tırnağının resmini çekermisin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
VvjgaB.jpg

Zaten geldiginde beri ne konustu ne yem yedi ne su icti oylece duruyo

bu kuşun tırnakları kısa ve bazıları kesik...

Bir eğri duruyolar sağdakiler. Yem ve su icmesi gerekmiyomu simdiye kadar konusmuyoda zaten

Nezamandan beri aldın. hemen insanlara alışmaz.

Daha 1 saat oldu ama hic yem yemedi su icmedi ötmedi öylece koydugum gibi duruyo :)

1-2 gün alışıyolar doğaldır. sonradan düzeliyor yemeleri içmeleri.

bir saatlik kuşun hiçbirşey yapmaması normal kuşun renkleri güzel ama 40 günlük değil maşallah

Sagolun tesekkur ederim yardiminiz icin. Irkı ile ilgili bilginiz varmı acaba?

Bu kuş bana ait değil malesef resim alıntı :) 15 gün sonra böyle yavrularım olacak nasip olursa :)

Yasi bence 4 aylik civarı ayak tırnakları biraz sıkintili tirnagi ters uzamis gibi görünüyor doğru mu gordum bilmiyorum. 1 tirnagi da yok. Tirnaginin olmamasi cok sorun teskil etmez ama tirnak ters uzamissa surekli dikkat etmen lazim bi yere takilmamasi icin. Mantarina dikkat et. Tirnak bozulmalari genelde mantardan olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

Bu kuş bana ait değil malesef resim alıntı :) 15 gün sonra böyle yavrularım olacak nasip olursa :)

Masallah rengi durusu cok güzel. O zaman 15 gun sonra çalarim kapini :) hayirlisiyla

Bence en iyisi gidip değiştirsin bu kuş hormonlu gibi :). Bence yeni yeme düşen bi kuş al eğtimi daha kolay oluyor.

Geri