petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş,Irk ve Cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Kursad9090 tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Kursad9090

2. semihsel

semihsel Member

Beğenileri:
    5
    Kuşunuz erkek 3-4 aylıktan küçük henüz yavru çok güzel bir kuş..ırkı yerli gibi duruyor..kaldığı odayı tanıyıp uçarken duvarlara çarpmaması için 3-4 gün tanıyın sonra istediğiniz zaman kafesten dışarı çıkarabilirsiniz..sağlıcakla besleyin..

3. Kursad9090

Tesekkur ederım 1 aylık dedıler ama bana bıraz daha buyuk gıbı geldı bır kere cıkardım duvarlara carptı sonra elıme almadan parmagıma kondurdum yerıne koydum yıne carpar dıye cıkarasım gelmıyor :)

4. semihsel

semihsel Member

Beğenileri:
    5
    Muhabbet kuşları 3-4 aylık gibi ergenliğe girerler ergenlik tüyleri çımaya başlar..kuşdan kuşa değişir bu zaman 2-3-4 ay gibi..kuşunuz henüz ergenlik tüylerini atmamış o yüzden kesinlikle 3-4 aylıktan küçük diyebiliriz..tam net yaş veremeyiz..1 aylık da olabilir..

5. Kursad9090

pekı tesekkur ederım umarım bıze alısır yabanılesmez :)

6. baskentli06

Beğenileri:
    2
    yavru erkek ve yerli bir kuş

Sayfayı Paylaş