petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş kaç bilmiyorum dışarda buldum ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve benjamin21 tarafından 15 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. benjamin21

Benimki kaç yaşında bi baksanıza lütfen , haziran 2014 te dışarıda bulduk ilk zamanlar çok asiydi hep ısırıyordu . Şiödi salonda serbest bırakıyoruz bazen , elime geliyor yemini elimden yiyor havuzuna giriyor ama konuşma ihtimali varmı onu çok merak ediyorum konuşması için ne yapabilirim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. benjamin21

Benimki kaç yaşında bi baksanıza lütfen , haziran 2014 te dışarıda bulduk ilk zamanlar çok asiydi hep ısırıyordu . Şimdi salonda serbest bırakıyoruz bazen , elime geliyor yemini elimden yiyor havuzuna giriyor ama konuşma ihtimali varmı onu çok merak ediyorum konuşması için ne yapabilirim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Maşallah güzel kuş ama konuşma yaşını geçmiş epey.

4. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Yaş 1 den büyük. Baya temiz bir erkek. Zaten konusuyor olabikir elinize gelip yem falan yiyorsa. Daha çok kızıştığında öğrendiği kelimeleri söyler.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yaw arkadas bakacagiz da 20 tane yere yazmana gerek yok. Hangi konuya girsek sen oraya yazmissin. Buyuk ihyimalle ban yiyeceksin. Resim uzak anlasilmiyor.

6. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Maşallah iyi bakmışsınız , konuşacağını pek zannetmem yaşı gereği.

7. benjamin21

Yaşı hakkında fikriniz varmı , evet her hafta havuza giriyor ve pazarları kafesi yıkayıp ilaçlıyorum

8. benjamin21

Evet bende farkettim nasıl kaldırıcam yazdıklarımı bide bu konuyu nasıl kapatıcam

9. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0

Daha yakın foto koyabilirseniz , yorum yapabiliriz.

10. psipsi23

psipsi23 Member

Beğenileri:
    0
    Konuşma yaşını geçmiş fakat ilgi ile olabilir.1.5 2 yaşlarında erkek yerli gibi duruyor üstadlar daha iyi bilir tabi:D

11. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    1 yaşını geçkin maşallah çok sağlıklı duruyor

12. benjamin21

Hazirandan bu yana 8 ay var demekki aldığımızda 4 aylıkmış . Şuanda konuşma ihtimali için yapabileceğim şeyler varmı

Sayfayı Paylaş