Karadeniz Pet

Yaş kaç bilmiyorum dışarda buldum ???

• Konbuyu başlatan benjamin21
  • Başlangıç tarihi
B

benjamin21

Guest
Benimki kaç yaşında bi baksanıza lütfen , haziran 2014 te dışarıda bulduk ilk zamanlar çok asiydi hep ısırıyordu . Şiödi salonda serbest bırakıyoruz bazen , elime geliyor yemini elimden yiyor havuzuna giriyor ama konuşma ihtimali varmı onu çok merak ediyorum konuşması için ne yapabilirim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Maşallah güzel kuş ama konuşma yaşını geçmiş epey.

Yaş 1 den büyük. Baya temiz bir erkek. Zaten konusuyor olabikir elinize gelip yem falan yiyorsa. Daha çok kızıştığında öğrendiği kelimeleri söyler.

Benimki kaç yaşında bi baksanıza lütfen , haziran 2014 te dışarıda bulduk ilk zamanlar çok asiydi hep ısırıyordu . Şimdi salonda serbest bırakıyoruz bazen , elime geliyor yemini elimden yiyor havuzuna giriyor ama konuşma ihtimali varmı onu çok merak ediyorum konuşması için ne yapabilirim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Yaw arkadas bakacagiz da 20 tane yere yazmana gerek yok. Hangi konuya girsek sen oraya yazmissin. Buyuk ihyimalle ban yiyeceksin. Resim uzak anlasilmiyor.

Maşallah iyi bakmışsınız , konuşacağını pek zannetmem yaşı gereği.

Yaşı hakkında fikriniz varmı , evet her hafta havuza giriyor ve pazarları kafesi yıkayıp ilaçlıyorum

Konuşma yaşını geçmiş fakat ilgi ile olabilir.1.5 2 yaşlarında erkek yerli gibi duruyor üstadlar daha iyi bilir tabi:D

Geri