petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yas tahmini

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Göktürk tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle iyi akşamlar muhabbet kuşumu bu pazartesi günü aldim.aldigim petshoptan yavru dediler,sizce yavrumu bu hobiye yeni başladım kisa surede küçük çapli bir üretime gecmeyi dusunuyorum.resimdeki erkek muhabbet kuşum kac aylik acaba.,kac ay sonra üremeye hazir olur
    http://s1310.hizliresim.com/1g/r/tuymf.jpg

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kus damızlık yanı yavru deıl 1 yasından buyuk erkek

3. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Kuş kesinlikle yavru değil petshopcu azizliği :)

4. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim.Kuşum geç bir damızlık mı yoksa yaşlımı.Kuşuma eş almalımıyım?

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    yaslı deıl eş alabılrssın

6. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Birde emre abi.Ben bu hobiye bu pazartesi itibari ile başladım.Kuşlar hakkında tecrübem yok,ama Kanatlılar hakkında bir kaç kitap okudum,ayrıca 2yılır yurtdışından süs tavuğu yumurtası getirip üretiyorum.Okul nedeniyle ara verdim,daha küçük türlere yöneldim.:)
    Emra abi benim kuş ilk geldiği zaman kaşınmıyordu,şimdi çok kaşınıyor.gagasımı ve yanaklarını tüneğine sürtüyor,bit olabilir diye düşündüm gece baktım vücuduna bit gözükmüyor farklı bir durum söz konusu olabilir mi?

7. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Parazit ( kuşbiti) olabilir.. Petshoplarda satılan parazit spreylerinden alıp kuşunuzu ve kafesinizi dezenfekte edebilirsiniz...

Sayfayı Paylaş