Karadeniz Pet

Yaş ve Cinsiyet Görüşleriniz

static

Yeni Üye
Yaş hakkında bilgi edinmek istiyorum arkadaşlar..
Disi 2013
Erkek 2015
yaziyor bilezikte doğruysa
yuvalık takmalımıyım sizce??

EJ53dn.jpg

0Dmy6W.jpg

Bilezik renkleri ile tarihlerde uyuşuyor
cgxuq.jpg

Son düzenleme:
Bilezik varsa doğrudur. Yuvalık takma zamanları çoktan gelmiş. Maşallah kuşlara.

Bilezik varsa doğrudur. Yuvalık takma zamanları çoktan gelmiş. Maşallah kuşlara.

daha 4 gündür beraberler şuan için kurlaşma yok yanlız hep yan yanalar
ben yuvalığı takıp kızıştırıcı verip beklemeye başlıyım ozaman...

nijer fazla verme kuşları tüye sokarsın zaten sezonlarıda değil suan senin yapman gereken düzenli mama ve vitamin takviyesinde bulunmak bilezikleri de doğrudur yaşlarını gösteriyorlar zaten

nijer fazla verme kuşları tüye sokarsın zaten sezonlarıda değil suan senin yapman gereken düzenli mama ve vitamin takviyesinde bulunmak bilezikleri de doğrudur yaşlarını gösteriyorlar zaten

Tesekkur ederim bugun baktimda kafesi daha iyi tanimaya baslamislar yuvalik taktim vitamin ve kalamar kemigi kus kumu ekledim erkek kızgın gibi yanlız disinin cehresi kahverengi degil kızgın olması icin kahverengi olmalımı kesin cehre??

kahverengi olması tabi kızgınlığını gösterir fakat beyaz veya açık mavikende çiftleşmeyecek diye bi kaide yoktur... ne zaman kendini hazır hissederse ortamına ve eşine o zaman kendini bırakır erkek de baskın bi erkek se zaten o anı yoklar her fırsatta

Geri