Karadeniz Pet

Yaş ve Cinsiyet hakkında.

BARLAS

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar son gözdem Zeytin. Bugün aldım kendisini 50 tl daha verip. 3 aylık olduğu ve erkek olduğu söylendi. Gagası şuan siyah yavru olduğu içinmiş. Şimdiden teşekkür ediyorum. (Kuşun boğazını sıkmıyorum)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

ysyqy9y9.jpg
mede7ypu.jpg
za4enate.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

e4u2a4ad.jpg

Son düzenleme:
İzmir'de bu kuş 25 tl. Çok pahalı yerli piyasasına göre. 3 aylık kuşta gagada siyahlık olacağını sanmıyorum. 2 aylık ve erkek bence.

Fiyat inanın gözümde yok. Maşallah kardeşi gibi çok sağlıklı görünüyor. Ama daha hırçın. Isırması can yakıyor :) Teşekkür ederim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

dujyvabu.jpg

maşallah 1 .2 aylık bi kuş

Son düzenleme:
fotolar net değil 1.5 2 aylık erkek gibi görünüyor

1.5 2 aylık erkek

Fiyat inanın gözümde yok. Maşallah kardeşi gibi çok sağlıklı görünüyor. Ama daha hırçın. Isırması can yakıyor :) Teşekkür ederim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

dujyvabu.jpg

Erkek ısırması dişi ısırmasına göre çok hafifdir. :)

Koparacak gibi ısırdı ilk gün diye mi dişi mi yoksa :(

Son düzenleme:
İnşallah inşallah Allah nasip ederse bu kuşu adam akıllı eğiteceğim

Cinsiyet konusunda ilk zamanlar bişey söylenmesi yanlış bence :) Maşallah hayırlı olsun güle güle besleyin :)

1.5 aylik erkek ayrica hayirli olsun..

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi bu turkuaz rengi kuşa erkek demiştiniz de bu resimler
6yze4uhy.jpg
da5a4aqy.jpg
pyreqage.jpg
ty2azypy.jpg

Son düzenleme:
Kuşu annem aldı istesemde ekleyemem artık

Geri