Karadeniz Pet

yaş ve cinsiyet tahmini arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Mete AKAR
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AKAR

Guest
kaç aylık ,türü ve cinsi hakkında bilgi verirmisiniz

2ypkav6.jpg

x1kccx.jpg

34zgj9d.jpg

15ody1c.jpg

21nmw6c.jpg

33kchl3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
sağolasın arkadaşım konuşması için geç değil dimi ? kuşu bu gün aldım kuş hiç kıpırdamıyo bi ara kuş sesi açtım onda baya hareketlendi ama kafeste dokunuyorum zor kıpırdıyo kuş korktu heralde nasıl atar o korkusunu ?

Daha yeni almışsınız ortama alışsın siz o zaman bakın zıpırlıklarına maşaallah

Kuşun yeni fotoraflarını ekledim arkadaşlar kuşu seviyorum aslında kaç aylık olduğu önemli değil ama kuşu satan adam daha yavru dedi cinsi hakkında tam bi bilgi vermedi o biraz kafamı karıştırdı lütfen yardım edermisiniz ayrıca kuş arada kabarıyo hasta falan olabilirmi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim herkeze iyi forumlar dilerim

15ody1c.jpg

21nmw6c.jpg

33kchl3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

arkadaşlar konu hakkında tam bi cevap alamadım bilen arkadaşlar yaş cinsiyet ve ırk hakkında yardımcı olabilirlermi iyi forumlar :)

kuşunuz kesinlikle bir erkek, yaş olarakta 4 aylık gibi duruyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

kafeste yemlik kuşa göre biraz ters kalmış.. bir tünek ilave ederseniz problem kalmayacaktır.

Geri